Премини към съдържанието
anjelina_asgr

Проблем с Блутуут на iPad 4

Препоръчан отговор

Здравейте ...Имам проблем с Блутуут на таблетна си. Уж го включвам и ми дава, че търси devices, но нищо не намира...от телефона ми като искам да прехвърля снимка например ми разпознава таблета, но не може да извърши прехвърлянето...Какво да направя...дайте съвети...Благодаря!

Редактирано от anjelina_asgr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм много запознат много със Apple устройствата.

Но съм чел, че се свързват (комуникират) само с тези на Apple.

Може и да греша. Ако е така, колегите ще ме поправят.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ...Имам проблем с Блутуут на таблетна си. Уж го включвам и ми дава, че търси devices, но нищо не намира...от телефона ми като искам да прехвърля снимка например ми разпознава таблета, но не може да извърши прехвърлянето...Какво да направя...дайте съвети...Благодаря!

Забрави за начинанието си ! Всъщност проблем нямаш а се отнася за всички. Политиката на Apple е такава. Снимки само през iTunes може да му качваш. Не става да си менкаш снимки и музика с други устройства. А appstore има разни програми за свързване но са само за между Apple устройства. (контакти, бележки и снимки)

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забрави за начинанието си ! Всъщност проблем нямаш а се отнася за всички. Политиката на Apple е такава. Снимки само през iTunes може да му качваш. Не става да си менкаш снимки и музика с други устройства. А appstore има разни програми за свързване но са само за между Apple устройства. (контакти, бележки и снимки)

еми аз имам iTunes Store само...как точно стават нещата през iTunes като цяло, ако може някой да каже... Редактирано от anjelina_asgr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми аз имам iTunes Store само...

На вас ви липсват без да искам да ви засегна много от елементарните познания за да менажирате устройството си. Ако сте се насочила към iPad щото е по фешън определено сте сгрешила защото ще ви стой като украшение без да може да ползвате дори и 20% от възможностите му. А вярвайте ми това за мен е номер 1 (качество на хардуер плюс ОС оптимизирана за хардуера) ако се абстрахираме и от малко завишената му цена. Препоръчвам ви да се регистрирате в някой форум за такива джажи на Apple  и да се захванете с прочитането му за да може да разкриете и използвате пълните му възможности. Другия вариант е да се насочите към андройд платформа.

Ако до сега не сте се научили как се качват и свалят снимки ...

Поздрави.

п.п. Ако имаш някакъв конкретен проблем или ни обясниш точно какво искаш да направиш ще ти кажа как може да стане защото няма невъзможни неща за тая джажа а всичко е до потребителя и знанията му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На вас ви липсват без да искам да ви засегна много от елементарните познания за да менажирате устройството си. Ако сте се насочила към iPad щото е по фешън определено сте сгрешила защото ще ви стой като украшение без да може да ползвате дори и 20% от възможностите му. А вярвайте ми това за мен е номер 1 (качество на хардуер плюс ОС оптимизирана за хардуера) ако се абстрахираме и от малко завишената му цена. Препоръчвам ви да се регистрирате в някой форум за такива джажи на Apple  и да се захванете с прочитането му за да може да разкриете и използвате пълните му възможности. Другия вариант е да се насочите към андройд платформа.Ако до сега не сте се научили как се качват и свалят снимки ...Поздрави.п.п. Ако имаш някакъв конкретен проблем или ни обясниш точно какво искаш да направиш ще ти кажа как може да стане защото няма невъзможни неща за тая джажа а всичко е до потребителя и знанията му.

Проблемът ми е този...с всичко останало по таблета съм си наясно...колкото и да ви обърквам представите с това!!!..нека пишат само тези, които могат да помогнат по тази тема...благодаря...:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът ми е този...с всичко останало по таблета съм си наясно...колкото и да ви обърквам представите с това!!!..нека пишат само тези, които могат да помогнат по тази тема...благодаря... :)

Аз малко се изгубих в темата  ви и явно не ти схванах проблема. Сигурен съм че съм от малкото потребители в тоя форум които ползват iOS защото повечето са на андройд. Та ако ми обясните какво искате да направите мога да ви предложа решение. Но моля ви не споменавайте занапред синия зъб защото единствено може да го закачиш към такава слушалка или аудио уредбата към колата ви ако има тая екстра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз малко се изгубих в темата  ви и явно не ти схванах проблема. Сигурен съм че съм от малкото потребители в тоя форум които ползват iOS защото повечето са на андройд. Та ако ми обясните какво искате да направите мога да ви предложа решение. Но моля ви не споменавайте занапред синия зъб защото единствено може да го закачиш към такава слушалка или аудио уредбата към колата ви ако има тая екстра.

Исках да разбера какви са начините за качване и прехвърляне на снимки на таблет (ipad 4)...щом не става както разбрах с блутуута...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми аз имам iTunes Store само...как точно стават нещата през iTunes като цяло, ако може някой да каже...

Значи -нещата са описани разбрано и стъпка по стъпка в самата програма, или на този сайт :

http://www.apple.com/bg/support/

Там си пиеш всичко -как да си свържете устройството, как да качвате и споделяте снимки, музика, приложения, как да синхрнозирате устройството си с компютъра или облачните услуги на епъл, гугъл и прочее.

Просто сядате и четете.

Иначе, ако имате въпрос, чийто отговор не намирате там - питайте ни, ще ви отговорим.

за блутута вече ви беше отговорено.

Друго ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Исках да разбера какви са начините за качване и прехвърляне на снимки на таблет (ipad 4)...щом не става както разбрах с блутуута...

Е имаме напредък значи щом сте разбрали че не става с блутут. Но явно не четете като ви се отговаря. Такива теми и въпроси в специализираните форуми ги затварят на момента без да ти обяснят нищо.

Инсталирай си ITunes на компютъра, подреди си всичките снимки в една папка с подпапките които смяташ да му качваш и ги синхронизирай с устройството си.

С това само ви насочвам понеже разбрах че с останалото по таблета сте наясно а щом сте наясно с качването на музика и филми например снимките ща са ви като сутрешното миене на зъбите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи -нещата са описани разбрано и стъпка по стъпка в самата програма, или на този сайт :http://www.apple.com/bg/support/Там си пиеш всичко -как да си свържете устройството, как да качвате и споделяте снимки, музика, приложения, как да синхрнозирате устройството си с компютъра или облачните услуги на епъл, гугъл и прочее.Просто сядате и четете.Иначе, ако имате въпрос, чийто отговор не намирате там - питайте ни, ще ви отговорим.за блутута вече ви беше отговорено.Друго ?

Както казах и по-горе не ми е нужно друго инфо...и все пак мерси Редактирано от anjelina_asgr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е имаме напредък значи щом сте разбрали че не става с блутут. Но явно не четете като ви се отговаря. Такива теми и въпроси в специализираните форуми ги затварят на момента без да ти обяснят нищо.

Инсталирай си ITunes на компютъра, подреди си всичките снимки в една папка с подпапките които смяташ да му качваш и ги синхронизирай с устройството си.

С това само ви насочвам понеже разбрах че с останалото по таблета сте наясно а щом сте наясно с качването на музика и филми например снимките ща са ви като сутрешното миене на зъбите.

[quote name="anjelina_asgr" post="2744285" timestamp="13886

Хаха напредък с един изяснен въпрос едва ли е кой знае какво, но както и да е...иначе

Да..всичко е ОК с другите неща...:)

Редактирано от anjelina_asgr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси

Вижте няма смисъл да се заблуждаваме кое е ок и кое не е. Всеки който има малко опит с итунес и последвалите от вас въпроси си е направил сметка че ползвате едва 20% от таблета.

Ако бяхте казали вижте пълен лайк съм и искам да се науча обяснете ми като за начинаещ няма нищо срамно и щяхме да ви обясним даже в картинки как става но аз лично видях че ще е излишно да се обяснява на знаещи и за това само ви насочих.

Няма как да знаеш как се качва музика, рингтонове,  а да не знаеш как става при снимките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте няма смисъл да се заблуждаваме кое е ок и кое не е. Всеки който има малко опит с итунес и последвалите от вас въпроси си е направил сметка че ползвате едва 20% от таблета.Ако бяхте казали вижте пълен лайк съм и искам да се науча обяснете ми като за начинаещ няма нищо срамно и щяхме да ви обясним даже в картинки как става но аз лично видях че ще е излишно да се обяснява на знаещи и за това само ви насочих.Няма как да знаеш как се качва музика, рингтонове,  а да не знаеш как става при снимките.

Вижте питам конкретно някакъв въпрос и не е нужно допълнителна информация, която не се изисква да я обяснявате...Няма как да сте наясно какво зная, а и не ви е нужно да мислите толкова и да се задълбаваше в излишни разсъждения...тъй че не се тревожете толкова...нещото което ми беше нужно го научих само от ваши две изречения, не се хабете, няма нужда...но все пак мерси...:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обещавам че няма да пиша повече във ваши теми за apple да не се хабя!!!Но пък ще ги следя !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обещавам че няма да пиша повече във ваши теми за apple да не се хабя!!!Но пък ще ги следя !

Съгласна...:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак открихме че ябълки със сини зъби не се ядат, защото допускат едва 4% от възможностите на протокола.

лош избор на таблет за пълноценно ползване, трябва задължително 

преходен кабел защото няма елементарн USB порт, наличен при таблетите на другите 3 платформи

и настолен или мобилен компютър, който не трябва да е с линукс или бсд операционна система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак открихме че ябълки със сини зъби не се ядат, защото допускат едва 4% от възможностите на протокола.лош избор на таблет за пълноценно ползване, трябва задължително преходен кабел защото няма елементарн USB порт, наличен при таблетите на другите 3 платформии настолен или мобилен компютър, който не трябва да е с линукс или бсд операционна система.

Щом е нужен преходен кабел не е проблем...иначе таблета е много добър, като изключим само няколко проблема...:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

той кабела уж трябва да е в комплекта 

но проблемите ще се увеличават с времето 

и накрая ще се чудиш защо си си взела безбожно скъпа играчка

на цената на 2 практични и неограничени с по добри параметри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

той кабела уж трябва да е в комплекта но проблемите ще се увеличават с времето и накрая ще се чудиш защо си си взела безбожно скъпа играчкана цената на 2 практични и неограничени с по добри параметри

той кабела уж трябва да е в комплекта но проблемите ще се увеличават с времето и накрая ще се чудиш защо си си взела безбожно скъпа играчкана цената на 2 практични и неограничени с по добри параметри

Не са проблем парите, а и на мен са ми нужни само някои неща, които ползвам повече, което ме устройва доста...мерси все пак Редактирано от anjelina_asgr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак открихме че ябълки със сини зъби не се ядат, защото допускат едва 4% от възможностите на протокола.

лош избор на таблет за пълноценно ползване, трябва задължително 

преходен кабел защото няма елементарн USB порт, наличен при таблетите на другите 3 платформи

и настолен или мобилен компютър, който не трябва да е с линукс или бсд операционна система.

Щях да се учудя някой филосоФФ ако пропусне да се обади за "минусите" при iOS.

Кой ползва вече синия зъб в 2014 година да си менка снимки и MP3-ки ? Всеки има мобилен бърз 3G или 4G нет отваря един месенджер и само ги маркира и мятка на паважа. Но вие с вашите примери от каменната ера където отиваш на планина няма сигнал няма лаптопи и само единствено синия зъб е спасението. Кажи сега какво има да се прехвърля между две устройства от което едното е с андройд и да ти кажа как ще я свършим особено и сега като излезе джела за 7.04

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

джеилбреикни си ябълковото творение и прати инсталирано приложение на друго ако щеш и с NFC

или нещо мега елементарно ама толкова елементерно че няма сравнение защо от керливия зомбифон не направиш 3G обаждане към телефон от друга марка с включено видео

без да ползваш VOIP софтуер не е задължително да е с андроид отсрешното може да е със симбиан или WMили каквото и да е друго за 10 години бол телефони има с такава опция 

Аман от такива защитници като теб

Редактирано от saentist (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

джеилбреикни си ябълковото творение и прати инсталирано приложение на друго ако щеш и с NFC

или нещо мега елементарно ама толкова елементерно че няма сравнение защо от керливия зомбифон не направиш 3G обаждане към телефон от друга марка с включено видео

без да ползваш VOIP софтуер не е задължително да е с андроид отсрешното може да е със симбиан или WMили каквото и да е друго за 10 години бол телефони има с такава опция 

Аман от такива защитници като теб

Пак ли примери от каменната ера ? Ти всъщност ме попита защо да си карам BMW-то като има вариант да си бера ядовете с Москвича. 

Видео обаждане мога да си направя със Skype, Tango, Fring и т.н ама защо викаш не можах да разбера да не ползвам нещо дето го има и да си блъскам главата с двупотопна технология която фигурира в твоето устройство ??? Кажи защо да не ползвам VOIP ?

Има вариант да изпратя ipa или deb файл ама не виждам смисъл изобщо защо да го пращам като мога да пратя едно име само или един линк ! Кажи ми каква е идеята на този глупав и практически с нулево на практика приложение пример ?

Говори ми за сериозни работи които поне веднъж в месеца или годината ти се налага да правиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смешно плачевен ставаш 

при другите телефони не трябва софтуер за да правиш елементарни видео обаждания

това че сам си слагаш капаци никой не ти е виновен ама не блъскай другите в завой като не виждаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смешно плачевен ставаш 

при другите телефони не трябва софтуер за да правиш елементарни видео обаждания

това че сам си слагаш капаци никой не ти е виновен ама не блъскай другите в завой като не виждаш

Ок отивам да го блъсна в земята понеже не мога да правя видео обаждания а всички други го могат. Още един такъв като тебе да се появи и ще ми излязат плочки от смях.

Ок! Бентлито и Астон Мартина ще ги продам и заменя за Мерцедес и БМВ  ама забрави да бутам два етажа от вилата заради някакво видео обаждане било то и най обикновено.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.