Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди 2 години си купих лаптоп HP Pavilion G6 и преди около една седмица имах дребни проблеми. Вчера батерията ми беше изтощена и компютъра се изключи. Включих го в зарядното за около 2 часа. Включвам го и ми изписва това нещо:post-345408-0-68865700-1388686749_thumb. след като избера някоя очция ми се появява товаpost-345408-0-70606000-1388686890_thumb. помогнете ми ако има вариант но аз мисля че е за преинсталиране на windows-a. Благодаря предварително!! Гаранцията изтече преди 1 месец

Редактирано от c0oki3 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише, че трябва да направите поправка на ОС чрез функцията Repair

Ако нямате диск, опитайте чрез помпене на F8 да изберете от показалото се меню Last Good Known Configuration

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам диск но която и от опцийте в f8 да избера ми се появява това:post-345408-0-02700700-1388687683_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако нямаш Recovery CD си направи едно такова, ще ти трябва работещ компютър с интернет и празен диск.

Цък

Изгледай това видео направи всичко както го описват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако нямаш Recovery CD си направи едно такова, ще ти трябва работещ компютър с интернет и празен диск.http://www.youtube.com/watch?v=GEHOlQt7jbgИзгледай това видео направи всичко както го описват.

. Ами нямам друг компютър и не съм много запознат с тези неща ако имаш предвид да кача друг windows на диск или на флашка мога да го направя но май ще е по добре да го дам на правилен човек?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

. Ами нямам друг компютър и не съм много запознат с тези неща ако имаш предвид да кача друг windows на диск или на флашка мога да го направя но май ще е по добре да го дам на правилен човек?

Нямах предвид да качваш друг Уин на флашка/диск.Това е Recovery Image , за реконструиране на буутлоудъра ти трябва,на теб ти е повреден последно споменатият.Ако имаш човек , който ще ти го оправи, и не си сигурен в това ,което правиш, му го дай.Макар че никога не е късно да се научиш да правиш нещо ново.Щом се случва толкова лесно като да ти свърши батерията на лаптопа , мислиш ли че няма да се повтори след време и ти пак няма да си готов за това.Все пак ако имаш познат , малко по-запознат с компютри дай го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямах предвид да качваш друг Уин на флашка/диск.Това е Recovery Image , за реконструиране на буутлоудъра ти трябва,на теб ти е повреден последно споменатият.Ако имаш човек , който ще ти го оправи, и не си сигурен в това ,което правиш, му го дай.Макар че никога не е късно да се научиш да правиш нещо ново.Щом се случва толкова лесно като да ти свърши батерията на лаптопа , мислиш ли че няма да се повтори след време и ти пак няма да си готов за това.Все пак ако имаш познат , малко по-запознат с компютри дай го.

Ами нямам познат но все пак кажи как да направя това реконструиране на буутлоадъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нямам познат но все пак кажи как да направя това реконструиране на буутлоадъра

Не си направи труда да гледаш видеото ( знам ли ,може пък и да нямаш такава възможност). Ще ти трябва въпросният Recovery Disk .Който се прави чрез друг компютър с интернет връзка.Без него не можеш да направиш нищо освен да преинсталнеш системата и тогава да ти се оправи буутлоудъра(bootloader) .Намери си някой да изгледа въпросното видео да ти направи един рековъри диск и да ти се свършват мъките.

Тегли се recovery имидж, слага се на диск или флашка , твоят(повреденият) компютър буутва от него програмата оправя bootloadera рескаш и си зареждаш(буутваш) от твоя хард диск както нормално.Просто намери си човек с компютър , ако можеш да се оправиш сам след като изгледаш видеото, както казваш такива познати нямаш , следващата ти опция ( безплатна) е преинсталване с др или същия Уин ( няма значение наистина) , и последната ти опция е на сервиз да ти го оправят.

Но наистина това което трябва да направиш е по-просто от преинсталване на уиндоус , така че не виждам причина да не го направиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си направи труда да гледаш видеото ( знам ли ,може пък и да нямаш такава възможност). Ще ти трябва въпросният Recovery Disk .Който се прави чрез друг компютър с интернет връзка.Без него не можеш да направиш нищо освен да преинсталнеш системата и тогава да ти се оправи буутлоудъра(bootloader) .Намери си някой да изгледа въпросното видео да ти направи един рековъри диск и да ти се свършват мъките.Тегли се recovery имидж, слага се на диск или флашка , твоят(повреденият) компютър буутва от него програмата оправя bootloadera рескаш и си зареждаш(буутваш) от твоя хард диск както нормално.Просто намери си човек с компютър , ако можеш да се оправиш сам след като изгледаш видеото, както казваш такива познати нямаш , следващата ти опция ( безплатна) е преинсталване с др или същия Уин ( няма значение наистина) , и последната ти опция е на сервиз да ти го оправят.Но наистина това което трябва да направиш е по-просто от преинсталване на уиндоус , така че не виждам причина да не го направиш.

аз лесно ще намеря компютър и слагам флашката на моя и какво точно трябва да направя и от къде да дръпна тая програма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз лесно ще намеря компютър и слагам флашката на моя и какво точно трябва да направя и от къде да дръпна тая програма

Ще ти пиша на ЛС 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.