Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте и за много години, дойде време да сменяме поостарелия BenQ FP727s 1280x1024. Моля Ви да ми предложите сравнително евтин монитор (до 350 лв.), който ще се ползва за филми, игри и мноого рядко Photoshop (тоест не е приоритет). Държа да е с матово покритие и Full HD. Вградени колонки не ми трябват. Размера да е 22-23 инча и е желателно да има HDMI. Засега съм хвърлил око само на Dell U2312HM. Конфигурацията е от подписа. Благодаря предварително!

Редактирано от sando99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай по-точен бюджет. Между 200 и 370 лв. има бая разлика! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До 350 лв. Какво мислите за този, нищо, че е 21.5"? 

LG 22EA63V

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AOC 23" AH-IPS 1920x1080 16:9 250cd 50M:1 6ms GTG(BW) Speakers (2W) VGA, HDMIx2, DP, MHL, Silver, 3 years -280лв. с безплатна доставка за София

Този монитор няма алтернатива в този ценови клас , че и трудно до 400лв. може да се намери с подобни характеристики!

Качествен AH-IPS панел ,матов екран ,доста изходи и вградени колонки. Като цяло и дизайна е изчистен и красив!

Редактирано от playalistic (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AOC 23" AH-IPS 1920x1080 16:9 250cd 50M:1 6ms GTG(BW) Speakers (2W) VGA, HDMIx2, DP, MHL, Silver, 3 years -280лв. с безплатна доставка за София

Този монитор няма алтернатива в този ценови клас , че и трудно до 400лв. може да се намери с подобни характеристики!

Качествен AH-IPS панел ,матов екран ,доста изходи и вградени колонки. Като цяло и дизайна е изчистен и красив!

+1. Като притежател на същият монитор само, че 21,5" бих казал, че си заслужава всеки лев. Имам го от 5 месеца и до сега никакви забележки нямам. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже точния модел, защото не мога да го намеря? 

Сега гледам характеристиките и снимката и съм объркан кой модел е това - AOC i2369VM или AOC i2367FH или AOC I2367F ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че е I2369VM 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че е I2369VM 

По снимките и описанието личи, че това е I2367F.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Саше, щом предимно ще джиткаш игрици си вземи един BenQ с VA матрица и ще си по-доволен. Примерно този:   BENQ 24" GW2460HM, 4ms, 20000000:1, 250cd/m2, VGA, DVI, HDMI, Speakers, LED, VA 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По снимките и описанието личи, че това е I2367F.

Снимката е объркана i2369VM е със кръгла стойка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли някакви предложения с правоъгълна стойка? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Саше, щом предимно ще джиткаш игрици си вземи един BenQ с VA матрица и ще си по-доволен. Примерно този:   BENQ 24" GW2460HM, 4ms, 20000000:1, 250cd/m2, VGA, DVI, HDMI, Speakers, LED, VA

Тези лилавеят и макар да са за предпочитане пред TN,са по-зле от e-IPS и AH-IPS;на мен не ми допадат,ако не са на спешъл и леко дразнят/уморяват окото.+1 за AH-IPS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези лилавеят и макар да са за предпочитане пред TN,са по-зле от e-IPS и AH-IPS;на мен не ми допадат,ако не са на спешъл и леко дразнят/уморяват окото.+1 за AH-IPS.

Всеки има своето субективно виждане, а и възприятия. Според мен VA матриците по нищо не отстъпват на IPS, а в някои отношения и ги превъзхождат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки има своето субективно виждане, а и възприятия. Според мен VA матриците по нищо не отстъпват на IPS, а в някои отношения и ги превъзхождат.

Технически погледнато-не е така.Иначе за субективното мнение-да;тези модели като нашумяха в *маг,ходих да ги гледам и субективно казано-IPSа си е IPS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Технически погледнато-не е така.Иначе за субективното мнение-да;тези модели като нашумяха в *маг,ходих да ги гледам и субективно казано-IPSа си е IPS.

Технически погледнато е точно така. И няма да споря с теб, защото съм разбрал, че е загубена кауза.

Лека!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Технически погледнато е точно така. И няма да споря с теб, защото съм разбрал, че е загубена кауза.

Лека!

Като ти гледам подписа,имаш монитор с TN,аз имам монитори с TN,MVA,IPS,телевизори с PVA и IPS,наистина да не спорим.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега се спрях на AOC i2367vm. Какво мислите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега се спрях на AOC i2367vm. Какво мислите?

Него или този Филипс,на една цена са и са с AH-IPS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Него или този Филипс,на една цена са и са с AH-IPS.

AOC-а ще е. По ми харесва как изглежда.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.