Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, не знам дали това е точното място за тази тема, ако не е в правилния раздел, извинете ме. Странното е, че, когато свържа микрофон в компютъра ми не ме чуват, като си говориме по скайпа с приятели, а още по странното е, че когато пусна музика примерно от уредбата, която е свързана с жака към компютъра и чуват музиката, която пускам а не чуват мене, защото няма микрофон, а не знам как чуват музиката, идва един така да се нарече хакер от интернета на който бях преди 3-4 месеца, идва преди 2 години и повече и се пробва да оправи микрофона и нищо не стана, попринцип съм с лаптоп и нямам проблеми, но нещо се прецака и не иска да се пусне, а компютъра е много стар, 512 рам памет е, слабичък е, мисля да го преинсталирам тези дни, но както и да е, идва хакера в нас и той не може да го оправи. Някакви предложения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да си ограничиш заглавието до:

"Имам проблем с микрофона".

П.П. Само си си влошил положението с този "хакер".

П.П.2 Виж, може да е от скайпа. Разгледай му там..."Test"

post-345284-0-90971600-1388697446_thumb.

Редактирано от RunningUser (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, може и да съм влошил положението с този "хакер", но затова пускам тема, защото искам да го оправя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Проверяваш, дали проблема е хардуерен:

Start >Control Panel >Hardware & Sound >Sound

• Влизаш в "Recording".

• Ако отчита микрофона, проблема идва от Skype.

post-345284-0-96671800-1388751112_thumb.

Редактирано от RunningUser (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Проверяваш, дали проблема е хардуерен:

Start >Control Panel >Hardware & Sound >Sound

• Влизаш в "Recording".

• Ако отчита микрофона, проблема идва от Skype.

Никъде не пише Recording, аз съм с Windows xp Server Pack 2, влизам в Sound но не пише рекординг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не зная колко ти е "слаб" компютъра , но все ми се струва че ако викнеш някой наистина читав човек от към знания да ти инсталира като хората един Уиндоус XP SP3 , нещата ще си станат като хората . Но това си е твое решение . Не зная каква версия на Скайп ползваш , но едва ли е някоя наистина стара , примерно 2. или 3. някоя си . При по- новите версии тази ОС с която си в момента в частта сервизния пакет , ще ти създава не един и два проблема .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.