Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Препоръка за видеокарта


Препоръчан отговор

Здравейте,можете ли да ми препоръчате видеокарта за Motherboards - MV2-TVM/S - Asus. 512mb ще ми свърши работа. :) Благодаря предварително!  :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре кажи цялостната конфигурация.

Гледам нещо едноядрено атлон или семпрон ще е процесора.Последното нещо според което се определя какво ще е видеото е може би дъното.

Кажи захранването, процесора, РАМ.И малко си пооправи заглавието на темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и аз да попитам какво може да ми предложите - търся видео карта за около 130 лв, примерно гледам тазиhttp://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=547498

или нещо такова http://nikem-bg.net/computer-components/GB-R7-240-2GB-GDDR3-GV-R724OC-2GI

но дали могат да работят на PCI-E 2.0 х16 , защото слота ми е такъв. Не държа да е 2 GB ram.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GIGABYTE GV-N550D5-1GI GeForce GTX 550 Ti  1GB 192-bit GDDR5 PCI Express 2.0 x16

 

С безплатна доставка.

Картата е с производителност между 7750 и 7770 , е добра алтернатива на тази цена!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GIGABYTE GV-N550D5-1GI GeForce GTX 550 Ti  1GB 192-bit GDDR5 PCI Express 2.0 x16

 

С безплатна доставка.

Картата е с производителност между 7750 и 7770 , е добра алтернатива на тази цена!

Прав си Плей,но тази е доста по-лакома от 7770 и двойно от 7750,а едва ли тия момчета имат подходящо захранване.Така че момчета-добро предложение е направено,но имайте предвид,че захранванията ви може и да са 100 вата,макар на тях да пише 400.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Процесор AMD 2 x 2.0 ghz 

RAM: 1GB (мисля да сложа поне още 1 или 2GB) 

Захранване 350W

https://www.asus.com/Motherboards/M2VTVM/

 

Благодаря за напревените предложения,ще се радвам ако има още някое.  :) 

http://www.asus.com/Graphics_Cards/EAX1550_SILENTHTD512M/ Хвърлила съм око на тази,вашето мнение какво е ? :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си хвърляйте окото,излишно е.Картата не струва.

Най-мекото определение , което може да се даде :) А иначе аз не бих взел нещо повече от 7730 1 гб ддр5 за тази конфигурация ... просто е излишно :) (естествено ако след време не се сменя платформата)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А останалите компоненти като процесор и захранване какви са? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво казахте,не ви разбрах?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Новобранец,пиши на български,че нищо не ти се разбира.

По-горе те питаха и какви са другите части от конфигурацията ти.

Бъди малко по-подробен,моля.как очакваш някой да те разбере,като не се изказваш правилно?

 

п.п.Даже изречението ти е не е въпросително,а възклицателно.Защото завършва с удивителна.Тоест,все едно нищо не питаш.

 

п.п.п.Сега като се загледах,линка който си пуснал,и картата,която си описал,са съвсем различни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Zaxranvaneto mi e 230 v a procesora Intel® Celeron® CPU G530 @ 2.40GHX

Захранването го снимай и пиши на български .

 

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...