Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Хората ги е страх да вървят по улиците мен ме е страх да си отворя facebook Това нормално ли е или не? Или говори за някакъв проблем Имам много приятели защото работата ми е свързана с различни хора но от известно време изпитам страх да вляза в профила си и от това което ще видя. Никой не ме е заплашвал напротив дори се радват че ме виждат понеже през повечето време съм offline Един пример рождения ми ден беше вчера т.е 02.01 от Коледа започнаха да ми честитят и това все още продължава въпреки че отмина Контактен съм, но  изпитвам страх ако ми се наложи комуникация с непознат а това се случва почти всеки ден с чуженци Неразбирам в кое се крие причината Не съм от хората които са пристрастени от интернет и по цял ден висят в различни сайтове През повечето време от деня се занимавам с музика и арт Реших да пиша в раздела на форума за това понеже искам сериозен съвет През последните години все по малко общувам с българи

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мен ме е страх. Като погледна нечий профил, докато той работи на нечий компютър и то налазване на фермички, зарчета... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах, искате да говорите с някои хора, с други не, не искате да говорите с чужденци, или искате??? Фейсбук си има групи на приятелите, правите се точна сметка, разпределяте народа по групи, забранявате на повечето групи да ви публикуват по стената, правите се видим само за една специална група, правите настройка да не може да ви предлагат приятелство непознати и да ви разглеждат профила, блокирате всички заявки на определени групи и така. Аз не разбирам думичката страх - може би досада, раздразнение но да ви е страх за това, че някой ви плоснал картичка със свещички на стената??? Пък ако не му държите на фейса - давате му да се заключи и сте ок - няма страх. Ако имате фенове - направете си фен страничка, забранете публикуването от други и само вие си качвайте квото душа сака, те ви се кефят, но не могат да досаждат. И накрая - има и G+ - там пък позициите за анонимност, кръговете и още настройки ще ви спестят доста главоболия. Все едно да ви е страх да си проверите пощата, щото имала много спам в нея - еми има - то това е част от интернет.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я се не бой - на ден поне по един блокирам

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трий си профила и мирна ти главица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората ги е страх да вървят по улиците мен ме е страх да си отворя facebook Това нормално ли е или не? Или говори за някакъв проблем Имам много приятели защото работата ми е свързана с различни хора но от известно време изпитам страх да вляза в профила си и от това което ще видя. Никой не ме е заплашвал напротив дори се радват че ме виждат понеже през повечето време съм offline Един пример рождения ми ден беше вчера т.е 02.01 от Коледа започнаха да ми честитят и това все още продължава въпреки че отмина Контактен съм, но  изпитвам страх ако ми се наложи комуникация с непознат а това се случва почти всеки ден с чуженци Неразбирам в кое се крие причината Не съм от хората които са пристрастени от интернет и по цял ден висят в различни сайтове През повечето време от деня се занимавам с музика и арт Реших да пиша в раздела на форума за това понеже искам сериозен съвет През последните години все по малко общувам с българи

така, но от какво точно те страх или притеснява? Просто защото ще комуникираш с някой не познат? Това че трябва да отговаряш на съобщенията в Фейсбук? Или нещо повече? Един добър психолог и терапия би ти помогнало да разбереш кое точно те притеснява и как да го превъзмогнеш 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми изобщо що трябва да прави нещо дето не иска

аз пък тва питам

:mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The_Nomad , погледна ли датата на последния пост  ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The_Nomad , погледна ли датата на последния пост  ?

гледат те грънци гледат

е долу у Изповеди някакъв след година пише че той бил нейния човек разбираш ли

:D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.