Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да питам някой може ли да ми прати характеристиката на псп 2004 или по-точно какъв формат филми поддържат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че това ти трябва. Ако не ще трябва да дадеш точния модел на PSP-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да питам някой може ли да ми прати характеристиката на псп 2004 или по-точно какъв формат филми поддържат

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Явор Г.
      Здравейте! Имам нужда от помощ с една флашка. Щом я свържа към лаптопа и изписва директно, че иска да се форматира без да ми дава да отворя самата директория дори. Грешката явно е логическа. Дори да искам да я форматирам не се получава, защото форматирането се прекратява автоматично. Флашката е RAW формат, но като цяло имам доста важна информация на нея и ми се иска да я запазя. Та дали има някакъв начин за оправяне на USB-то без форматиране? (Клиповете в YouTube Не вършат работа в моя случай.)

• от PCLOVER
      Здравейте,реших да си поиграя на старото PSP 3004 (хакнато) и не искаше да се включи.Зареждах го към 3-4 часа и отново не се включваше.Докато не е включено би трябвало да свети червена светлинка,но не светеше.Нямам идея дали е проблем с батерията.
      Помогнете преди винаги е работело

• от mehomax777
      Здравейте имам playstation 4 и незнам как , но на него има вирус , който не му позволява да тръгне след ъпдейт.
      Благодаря предварително.
    • от streleca_stz
      Здравейте,
      Имам нужда от информация как да направя флаш стик буутващ за програмата dlgdiag5.exe? Въпросната програма е за форматиране на ниско ниво за HDD Western Digital. Опитах по различни начини, търсих и в Интернет, но така и не успях да намеря решение. 
    • от s_rox9
      Здвавейте колеги ... сега да за почна с това че продавам лаптоп на части и дойде ред на хард диск а ... форматирах D сега ще форматирам C , D първо го форматирах на Quick и после махнах тикчето и го форматирах на ново ... та сега искам да питам дали е достатъчно да го форматирам така за да се изтрият всички файлове и други ... пък и на човека му трябва за Play Station ... 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.