Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Бих изкал да попитам за една конфигурашия средно за между игри от периода 2010-2012.Ако нещо не е както трябва моля да ме насочите.Компютърът трябва да е до 1100 лв. Ето една примерна комфигурация която съм подготвил http://nikem-bg.net/cart/43857p1r48235p1r44908p1r49388p1r49381p1r49162p1r46457p1rf.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео картата не е налична, иначе конфигурацията става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+
AMD FX-6350 /3.9G/X6/BOX AM3+
4GB DDR3 1600 A-DATA
1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA
GB R9 270X OC 2GB GDDR5 GV-R927XOC-2GD
CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU
PSU FORTRON RIDER 550 BRONZE

Обща стойност - 1 069.62 лв. с ДДС

Количка.

С две плочки по 4 GB RAM цената отива към 1132 лв. - Количка.

Тази машина ще ти достатъчна не само за по-стари игри, но и за нови такива.

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зa този бюджет и новите игри ще вървят много добре!Мониторa ,който ще ползвaте нa кaквa резолюция е? Aко имaте стaр компютър имa вaриaнт дa се ползвa нещо aко е съвместимо с новите чaсти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С няколко промени:

Захранването е много качествено с бронзов сертификат и тиха перка. Но можеш да го смениш и с PSU CM GX 450W APFC или с FSP Raider 550W. Дори и на по-висока резолюция и максимални настройки ще се радваш на игрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само смени процесора с по-евтиния и добър 4440. Явно в Никем пак нещо са омазали с цените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само смени процесора с по-евтиния и добър 4440.

За сметка на по-слабата 650Ti ? Или пък 7850 ? Не е добра идея ми се струва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поста ми беше насочен към Нико_ както и всеки избрал 4430 (по-добрия излиза по-евтино с 6 лв.). Коя конфигурация е по-добра няма да обсъждам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поста ми беше насочен към Нико_ както и всеки избрал 4430 (по-добрия излиза по-евтино с 6 лв.). Коя конфигурация е по-добра няма да обсъждам.

Сори, разбрал съм погрешно тъй като и на автора конфигурацията му е със 4430 и ми се стори че изказването бе към него. Както и да е, аз също нямам намерение да обсъждам чия конфигурация е по-добрата. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички ви 

Зa този бюджет и новите игри ще вървят много добре!Мониторa ,който ще ползвaте нa кaквa резолюция е? Aко имaте стaр компютър имa вaриaнт дa се ползвa нещо aко е съвместимо с новите чaсти?

Мониторът ми е LED на Philips  19.5"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 1 145.05 лв. с ДДС

Може и така с отделни кутия и захранване:

Обща стойност - 1 135.69 лв. с ДДС

Процесорът е равен на i5 в игри и на i7 в останалите приложения, засега 4 ГБ рам, голям хард, видеокартата е с 1 GB видеопамет, но е по-добра от R7 260X, която е с 2 ГБ видеорам, например. Просторна кутия и захранване със сребърен сертификат.

В първото предложение кутията и захранването са комплект, но ще свършат идеална работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички ви 

Мониторът ми е LED на Philips  19.5"

ASROCK 980DE3/U3S3

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+

4GB DDR3 1600 GEIL /BULK

1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX

POWER COLOR AX7850 1GBD5-DH

CM K350 W/600W PSU

AOC 23 AHIPS 6ms Speakers 2W I2369VM

1114лв. с ддс

Това е вариант да разкараш малкия монитор със морално остарялата резолюция и да се наслаждаваш на новите игри на ФулХД!

Ако решиш да останеш с твоя избираш една от конфигурациите на колегите с i5 , и сменяш картата с 7790/260Х , понеже такъв тип карти ще ти свършат идеална работа за резолюцията на която ще използваш със стария монитор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK 980DE3/U3S3

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+

4GB DDR3 1600 GEIL /BULK

1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX

POWER COLOR AX7850 1GBD5-DH

CM K350 W/600W PSU

AOC 23 AHIPS 6ms Speakers 2W I2369VM

1114лв. с ддс

Това е вариант да разкараш малкия монитор със морално остарялата резолюция и да се наслаждаваш на новите игри на ФулХД!

Ако решиш да останеш с твоя избираш една от конфигурациите на колегите с i5 , и сменяш картата с 7790/260Х , понеже такъв тип карти ще ти свършат идеална работа за резолюцията на която ще използваш със стария монитор!

Скоро ще ми подарят 23" монитор на Philips.Но търся нещо с Intel core I5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих предложил нещо подобно като конфигурацията на mrazqmakaroni, но с 4 ГБ РАМ и R9 270X вместо 7850 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах не съм запознат но спрегнах примерна конфигурация

Само,че несъм избрал видео карта и незнам точно каква

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зарежи го това Н81М дъно и сложи В85М.Вместо кутия за 120 лв,вземи за 60-70,например СM N200 (ako e М дъното) или CM N300,a с разликата купи още една плочка рам или кит от две плочки.Картата според парата-AX 7870, AXR9 270X,a ako можеш да дадеш 430 лв-тая хубавица GV N760OC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам въпрос.Всички ми предлагате видеокарти с GDDR5, а дъната поддържат DDR3.Моля не се смейте но наистина не разбирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Различни неща са.Дъното поддържа такива памети.А видеокартата си има своите памети.

Не сме се смели....много,спокойно. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Имам въпрос.Всички ми предлагате видеокарти с GDDR5, а дъната поддържат DDR3.Моля не се смейте но наистина не разбирам

Двете неща нямат нищо общо GDDR5 е рамта на видео картата, чиповете са запоени на платката на видео картата и се използват само от нея!

DDR3 е оперативната памет на компютъра тя се слага на слотове на дъното и е за употреба от цялата система!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парите ще ми ги осигурят другата седмица.Благодаря Ви за съветите но предпочетох собствен Build.http://nikem-bg.net/cart/50083p1r49880p1r1002p1r1002735p1r50443p1r46974p1r48267p1rf.html.Благодаря за отделеното време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.