Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Бих изкал да попитам за една конфигурашия средно за между игри от периода 2010-2012.Ако нещо не е както трябва моля да ме насочите.Компютърът трябва да е до 1100 лв. Ето една примерна комфигурация която съм подготвил http://nikem-bg.net/cart/43857p1r48235p1r44908p1r49388p1r49381p1r49162p1r46457p1rf.html

Редактирано от Новобранец за винаги (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+
AMD FX-6350 /3.9G/X6/BOX AM3+
4GB DDR3 1600 A-DATA
1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA
GB R9 270X OC 2GB GDDR5 GV-R927XOC-2GD
CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU
PSU FORTRON RIDER 550 BRONZE

Обща стойност - 1 069.62 лв. с ДДС

Количка.

С две плочки по 4 GB RAM цената отива към 1132 лв. - Количка.

Тази машина ще ти достатъчна не само за по-стари игри, но и за нови такива.

Поздрави !

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зa този бюджет и новите игри ще вървят много добре!Мониторa ,който ще ползвaте нa кaквa резолюция е? Aко имaте стaр компютър имa вaриaнт дa се ползвa нещо aко е съвместимо с новите чaсти?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С няколко промени:

Захранването е много качествено с бронзов сертификат и тиха перка. Но можеш да го смениш и с PSU CM GX 450W APFC или с FSP Raider 550W. Дори и на по-висока резолюция и максимални настройки ще се радваш на игрите.
Редактирано от Нико_ (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само смени процесора с по-евтиния и добър 4440. Явно в Никем пак нещо са омазали с цените.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само смени процесора с по-евтиния и добър 4440.

За сметка на по-слабата 650Ti ? Или пък 7850 ? Не е добра идея ми се струва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поста ми беше насочен към Нико_ както и всеки избрал 4430 (по-добрия излиза по-евтино с 6 лв.). Коя конфигурация е по-добра няма да обсъждам.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поста ми беше насочен към Нико_ както и всеки избрал 4430 (по-добрия излиза по-евтино с 6 лв.). Коя конфигурация е по-добра няма да обсъждам.

Сори, разбрал съм погрешно тъй като и на автора конфигурацията му е със 4430 и ми се стори че изказването бе към него. Както и да е, аз също нямам намерение да обсъждам чия конфигурация е по-добрата. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички ви 

Зa този бюджет и новите игри ще вървят много добре!Мониторa ,който ще ползвaте нa кaквa резолюция е? Aко имaте стaр компютър имa вaриaнт дa се ползвa нещо aко е съвместимо с новите чaсти?

Мониторът ми е LED на Philips  19.5"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 1 145.05 лв. с ДДС

Може и така с отделни кутия и захранване:

Обща стойност - 1 135.69 лв. с ДДС

Процесорът е равен на i5 в игри и на i7 в останалите приложения, засега 4 ГБ рам, голям хард, видеокартата е с 1 GB видеопамет, но е по-добра от R7 260X, която е с 2 ГБ видеорам, например. Просторна кутия и захранване със сребърен сертификат.

В първото предложение кутията и захранването са комплект, но ще свършат идеална работа :)

Редактирано от Twingo™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички ви 

Мониторът ми е LED на Philips  19.5"

ASROCK 980DE3/U3S3

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+

4GB DDR3 1600 GEIL /BULK

1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX

POWER COLOR AX7850 1GBD5-DH

CM K350 W/600W PSU

AOC 23 AHIPS 6ms Speakers 2W I2369VM

1114лв. с ддс

Това е вариант да разкараш малкия монитор със морално остарялата резолюция и да се наслаждаваш на новите игри на ФулХД!

Ако решиш да останеш с твоя избираш една от конфигурациите на колегите с i5 , и сменяш картата с 7790/260Х , понеже такъв тип карти ще ти свършат идеална работа за резолюцията на която ще използваш със стария монитор!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK 980DE3/U3S3

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+

4GB DDR3 1600 GEIL /BULK

1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX

POWER COLOR AX7850 1GBD5-DH

CM K350 W/600W PSU

AOC 23 AHIPS 6ms Speakers 2W I2369VM

1114лв. с ддс

Това е вариант да разкараш малкия монитор със морално остарялата резолюция и да се наслаждаваш на новите игри на ФулХД!

Ако решиш да останеш с твоя избираш една от конфигурациите на колегите с i5 , и сменяш картата с 7790/260Х , понеже такъв тип карти ще ти свършат идеална работа за резолюцията на която ще използваш със стария монитор!

Скоро ще ми подарят 23" монитор на Philips.Но търся нещо с Intel core I5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
BB код:

Обща стойност - 1 137.47 лв. с ДДС
Редактирано от mrazqmakaroni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих предложил нещо подобно като конфигурацията на mrazqmakaroni, но с 4 ГБ РАМ и R9 270X вместо 7850 :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах не съм запознат но спрегнах примерна конфигурация

Само,че несъм избрал видео карта и незнам точно каква
Редактирано от Новобранец за винаги (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зарежи го това Н81М дъно и сложи В85М.Вместо кутия за 120 лв,вземи за 60-70,например СM N200 (ako e М дъното) или CM N300,a с разликата купи още една плочка рам или кит от две плочки.Картата според парата-AX 7870, AXR9 270X,a ako можеш да дадеш 430 лв-тая хубавица GV N760OC.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам въпрос.Всички ми предлагате видеокарти с GDDR5, а дъната поддържат DDR3.Моля не се смейте но наистина не разбирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Различни неща са.Дъното поддържа такива памети.А видеокартата си има своите памети.

Не сме се смели....много,спокойно. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Имам въпрос.Всички ми предлагате видеокарти с GDDR5, а дъната поддържат DDR3.Моля не се смейте но наистина не разбирам

Двете неща нямат нищо общо GDDR5 е рамта на видео картата, чиповете са запоени на платката на видео картата и се използват само от нея!

DDR3 е оперативната памет на компютъра тя се слага на слотове на дъното и е за употреба от цялата система!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парите ще ми ги осигурят другата седмица.Благодаря Ви за съветите но предпочетох собствен Build.http://nikem-bg.net/cart/50083p1r49880p1r1002p1r1002735p1r50443p1r46974p1r48267p1rf.html.Благодаря за отделеното време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.