Премини към съдържанието
Jkal

С коя програма се правят Видео ефекти/ стена зад нас

Препоръчан отговор

Здравейте...

Ще го обесня така:

Правите си видеоклип някаде... и след това правите така, че само движенията ви... да са във видеото. А зад вас да речем да е все 1 сте в някоя дискотека, или зад вас има картина.. но всъщност вие сте се записали на улицата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прави се на грийн бокс или блубокс. Ако го направиш на улицата трябва да изрязваш един по един всеки фрейм във фото редактор и след това да ги сглобяваш във видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Vegas ?

Я обясни с тая смехория, какво точно ще направиш ?

Прави се на грийн бокс или блубокс. Ако го направиш на улицата трябва да изрязваш един по един всеки фрейм във фото редактор и след това да ги сглобяваш във видео.

Не са ли портокал и лимон, щом решаваш да измисляш нови думи ?

Не коментирай, въобще не си наясно как се прави.

Здравейте...

Ще го обесня така:

Правите си видеоклип някаде... и след това правите така, че само движенията ви... да са във видеото. А зад вас да речем да е все 1 сте в някоя дискотека, или зад вас има картина.. но всъщност вие сте се записали на улицата ?

За някой с минимални/направо без/ знания ColorDirector на CyberLink върши работа.

Само отваряш видеото, маркираш фигурата, пускаш тракинга и след това дооправяш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я обясни с тая смехория, какво точно ще направиш ?

Не са ли портокал и лимон, щом решаваш да измисляш нови думи ?

Не коментирай, въобще не си наясно как се прави.

За някой с минимални/направо без/ знания ColorDirector на CyberLink върши работа.

Само отваряш видеото, маркираш фигурата, пускаш тракинга и след това дооправяш.

Нещастници като теб ми напомнят защо не помагам по форумите. Коя дума е нова за теб за да ти обясня какво означава?

greenbox или greenscreen, blue box -

Не само съм на ясно, а с това се занимавам.

ColorDirector на CyberLink е за корекция на цветовете. Sony vegas може да свърши работата.

Редактирано от VoiceOfGod (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Предварително се извинявам, ако съм сгрешила мястото, на което задавам въпрос. Бих искала да знам с коя от всички програми за правене на клипове, мога да слея два клипа / не един след друг/ а един върху друг. Като пример мога да дам това http://www.youtube.com/watch?v=ofCPjXVdp7k

Благодаря предварително за отделеното време!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтривам отговора си до greece и Pharmacist за да не се повтаря с човека писал след мен.

Редактирано от VoiceOfGod (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Предварително се извинявам, ако съм сгрешила мястото, на което задавам въпрос. Бих искала да знам с коя от всички програми за правене на клипове, мога да слея два клипа / не един след друг/ а един върху друг. Като пример мога да дам това http://www.youtube.com/watch?v=ofCPjXVdp7k

Благодаря предварително за отделеното време!

С всяка програма за видеоредактиране.
Слагат се двата клипа един върху друг и се променя прозрачноста на горния.
Adobe Premiere, AE, Boris, Sony Vegas, вероятно и с Майкросовтския Windows Movie Maker и много други.
Редактирано от KTT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Adobe Premiere, AE, Boris, Sony Vegas, вероятно и с Майкросовтския Windows Movie Maker и много други.

Може ли да ми кажеш как стажа с sony vegas

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми кажеш как стажа с sony vegas

Заповядай - https://www.google.bg/#hl=bg&q=sony+vegas+opacity&tbm=vid

Редактирано от KTT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли да се сменя един образ с друг да кажем човека от клипа(клипа е първия които видях в ютуб) да се смени с друг човек

Редактирано от valyo_93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти! Аз съм работила само с Прошоу и Камтазия / мувито отдавна не ми прави впечатление като програма /  и в двете досега не съм намерила опция, в която да поставя един клип върху друг...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да си изтегля CyberLink PowerDirector и се получи чудесно, точно това, което ми трябваше. Програмата е доста лесна и приятна и има готини ефекти :) Благодаря ви за отзивчивостта! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.