Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , днес реших да направя един сървър за Counter-Strike Source . Oбаче имам проблем. До колкото разбрах трябва да отворя портовете на рутера си , но не мога да разбера как точно . Рутера ми е TP-Link WR740N . Прикачил съм снимка с какви настройки се опитах да го направя , дава ми грешка 

Error code: 26106 The IP address is not in the same subnet with LAN IP address.

Благодаря предварително.

PS. Пробвах на IP adress да напиша LAN IP-то , грешката се махна , но проблема със сървъра не се оправи.post-345438-0-38007800-1388759869_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така няма как да стане. В полето за ип адреса въведете този на машината на който искате да отворите порта на който слуша играта, а не WAN адреса ви. Именно заради това е грешката.

ПС: На internal port също въведете порта.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи си едно ДМЗ и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре , направих го , но няма никакъв резултат . 

ПС : @Emokostov ДМ3 ?

post-345438-0-67306300-1388761441_thumb.

Редактирано от goodmix (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

192.168.0.1 би трябвало да е адреса на gateway-a. Проверете дали наистина това е ип-то на машината на която отваряте порта.

cmd -> ipconfig

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

192.168.0.1 би трябвало да е адреса на gateway-a. Проверете дали наистина това е ип-то на машината на която отваряте порта.

cmd -> ipconfig

Мерси!!! Бил съм доста глупав , ip адреса всъщност е бил друг. Оправих го и имам да те черпя :D !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси!!! Бил съм доста глупав , ip адреса всъщност е бил друг. Оправих го и имам да те черпя :D !

Не си ГЛУПАВ, просто трябва малко да се прочете или да се пита. Не си мисли, че колегите от форума имат тези знания от въздуха. Струвало им е време и труд.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.