Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

FUCK

Милан:Барселона

Препоръчан отговор

За кого бяхте.Аз за барселона и ето на че биха Барселона Милан1:0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само Барселона :) Сигурна съм, че те ще бъдат тазгодишните европейски шампиони :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Барселона, Ювентус и Арсенал, за мен отборите с най-добър футбол, красива игра и с много малко безинтересни мачове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми време е и Барса да спечели Шампионската лига,Милан вече си има 6 - така,че това е един жест към Барса от страна на Милан

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър мач,в който победи отборът с по-вече късмет.Милан имаха по-вече положения за гол,но липсваше Индзаги,а се видя,че Джилардино е под нивото му,а Шева не е във форма.Ако беше влязло положението на Джилардино през първото полувреме,мачът отиваше на разгром.Лично аз не отписвам Милан и се надявам в реванша да бият.

Milan siamo noi!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добър мач,в който победи отборът с по-вече късмет.Милан имаха по-вече положения за гол,но липсваше Индзаги,а се видя,че Джилардино е под нивото му,а Шева не е във форма.Ако беше влязло положението на Джилардино през първото полувреме,мачът отиваше на разгром.Лично аз не отписвам Милан и се надявам в реванша да бият.

Milan siamo noi!!! :)

Напълно споделям мнението.Милан имаше възможности за жалост нямаше късмет-това не осначава,че Барса е по-добрият отбор,въпреки,че имат доста атрактивна игра.Милан играеше разумно,просто имаше други условия,който не бяха в полза на "росонерите".Очаквам интересен реванш-въпреки,че Барса с единия крак е на финала.

Forza Milan!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За кого бяхте.Аз за барселона и ето на че биха Барселона Милан1:0

Не харесвам нито един от двата отбора, но бях за Милан , че Барса много дразнят .....Ако не е Рони Барса ще има :bye: :bye: :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе незнам колко положения са имали Милан обаче двата тима са равностойни, а разликата идва само от един футболист, може би ако Меси не беше контузен щяха да са двама. Зъбчо играе каквото и да си говорим. Уникален. Няма друг като него!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може Милан да са имали положения, но Барселона бе краиния победител нали!!!! :wors: Първото полувреме Росонерите имаха положения, но не ги реализираха и това бе фатално , защото през второто полувреме Роналдиньо се разигра и на каталунците им бе нужно само дно чисто положение , за да реализират гол , а това показва класата им!!!

Само БАРСЕЛОНА!! :help::wors::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмммм... Аз бях за Милан, щото аз Барса не ги харесвам жалко, че паднаха... :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм миланиска и много ме боли от загубата, но ... нали надеждата умира последна ... дано на реванша сми по-добрите и с повече късмет!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До всички фенове на Милан - само Роналдиньо, Ето, Деко и Меси да са в настроение и гледайте... голова фиеста във врата на Дида biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...