Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Наскоро си взехме 3D телевизор LG с пасивни очила, изгледах няколко филма но не забелязах "изскачащи" ефекти, по скоро бяха в дълбочина! Запитването ми е дали има някакви настройки за ефектите което да промени това? Филмите ги пускам от флашка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Наскоро си взехме 3D телевизор LG с пасивни очила, изгледах няколко филма но не забелязах "изскачащи" ефекти, по скоро бяха в дълбочина! Запитването ми е дали има някакви настройки за ефектите което да промени това? Филмите ги пускам от флашка!

Има настройки за по-малко и повече дълбочина-виж в опциите за 3D-то!

За ,,изскачащи,,ефекти няма настройки!Или ги има ,или не.Това си зависи от филма.Такива ефекти има най вече при демо клиповете.Не очаквай във филми много такива!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с настройките но точно тази за дълбочината не е активна. А за филмите пробвах и с демо клип на LG но ефекта отново не беше кой знае колко голям. Има ли също значение от телевизора, очилата дали са пасивни или активни? 

Редактирано от Casper_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с настройките но точно тази за дълбочината не е активна. А за филмите пробвах и с демо клип на LG но ефекта отново не беше кой знае колко голям

Виж пак добре!Не би трябвало да не е активна! Има го обаче момента,че ако прекалиш с ,,дълбочината,,образите почват леко да се разминават,особено при пасивното 3D каквото е при теб.И....гледай възможно най централно екрана,защото ще забележиш,че ако много се изместиш се губи 3D ефекта-така е при пасивната технология!!! Иначе точно LG имат едни от най-добрите демо клипове--особенно с една азиатка дето танцува и пее.Накрая има едни пеперуди ,които направо хвъркат из стаята...

И пак казвам-не очаквай много такива ефекти във филми.

Анимациите са по-добри от към такива!Желая ти приятно гледане...

Гледам си си редактирал поста.Та...що се касае за ,,изскачащите,,ефекти няма разлика.Или ги има ,или не!Иначе да...активната технология е по-добрата стига да ти понася,но в случая след свършен факт какво значение има..

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами те са три опции, 3D дълбочина е с различен цвят на шрифта и я прескача като дам надолу. Клипа който гледах аз е с откъс от различни спортове. За сега няма да бърникам повече. Благодаря, че се отзова :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами те са три опции, 3D дълбочина е с различен цвят на шрифта и я прескача като дам надолу. Клипа който гледах аз е с откъс от различни спортове. За сега няма да бърникам повече. Благодаря, че се отзова :)

За нищо :)

Иначе не съм напълно сигурен,но пробвай да зададеш ,,дълбочината,, преди да пуснеш филма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пробвах без филм и стана. Благодаря ти отново!

Редактирано от Casper_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.