Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер от 1 година се занимавах с карате и съм на 14 години , наскоро бях ударен лошо в гръдният кош от който ми се размести дясното ребро по към другото и изпъкна напред сега те първа ще ходя на ортопедичен лекар да ме прегледа и ще го оправям. Бях към 65 килограма преди да почна да се занимавам с карате след 1 година тренировки вече съм 50 килограма и наистина слаб съм си. Сега вече се налага да спра с този вид спорт и ми казаха , че спра ли ще стана повече килограми от преди да почна да тренирам карате, първият ми въпрос това вярно ли е и вторият какъв спорт е най-добре да започна заради тези последици с гръдният ми кош?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това може да се консултираш с добър специалист, но мисля че правилния начин на хранене с едно елементарно бягане би направило чудеса за организма ти.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За втория въпрос не знам, но за първия - всичко зависи от теб самия и колко енергия изразходваш, движиш ли се, диетата ти и т.н. и т.н. Един вид всичко е комплексно, и не е задължително да е така. Може пък и да си генно предразположен към напълняване. При всеки е индивидуално.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.