Премини към съдържанието
kristiqn2

не мога да намеря една песен

Препоръчан отговор

Имаше една песен чалгия беше доста е стара на клипа една кола червена мисля че беше се обръща на магистралата ли нещо от този род? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако след още 4 минути пуснеш още една тема може и да я намериш!?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да си от телефона, трябва ли да пускаш втора тема.? Дай, малко повече инфо за песента.? Има си специална тема, да беше ползвал търсачката първо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай, малко повече инфо за песента.? Има си специална тема, да беше ползвал търсачката първо.

Абе да ти кажа тая тема са я затрили :top secret: Потърсих я преди да пиша да му дам линк ,ма я няма!

А може и с право да е така ,че като знам какви питанки е имало...

От  рода на ,,търся една песен---нещо от сорта-дум,дум,дум...буф,буф,дзън,дзън...,, ходи та я познавай :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа тая тема са я затрили :top secret: Потърсих я преди да пиша да му дам линк ,ма я няма!

А може и с право да е така ,че като знам какви питанки е имало...

От  рода на ,,търся една песен---нещо от сорта-дум,дум,дум...буф,буф,дзън,дзън...,, ходи та я познавай :D

:lol6:  Много си гаден 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да си от телефона, трябва ли да пускаш втора тема.? Дай, малко повече инфо за песента.? Има си специална тема, да беше ползвал търсачката първо.

А бе човек когато съм от телефона и забие изпраща заявката повторно :) за песента... Търся я от половин година тя е от 2006-2007 помня много смътно.... На нещо като магистрала една червена кола се обръща ... Текст не помня... Песента беше тъжна ... За друго не се сещам :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе човек когато съм от телефона и забие изпраща заявката повторно :) за песента... Търся я от половин година тя е от 2006-2007 помня много смътно.... На нещо като магистрала една червена кола се обръща ... Текст не помня... Песента беше тъжна ... За друго не се сещам :D

Ще пробвам с тази, макар колата, за която става дума, да не е червена -> Яница - "Изгубени души"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е тази... Ттази която търся е стара от 2007-2008 някъде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.