Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Да разбираме, че имаш хард диск, кутия, захранване и видеокарта така ли? Ако е така за 500 лв. можеш да вземеш i5 или FX 6300 с 8 ГБ РАМ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума.За тази цена,няма геймърско понятие или изпълнение.По-добре си купете игрална конзола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбираме, че имаш хард диск, кутия, захранване и видеокарта така ли? Ако е така за 500 лв. можеш да вземеш i5 или FX 6300 с 8 ГБ РАМ.

Съжелявам не съм описал точно явно,имам кутия и захранване и хард диск въпроса е до CPU то кой е по добрият вариант от двата Athlona или AMD A серията всичко другото ще е същото!А общата цена на ПРОЦЕСОР,ВИДЕОКАРТА,КУТИЯ,Дънна платка трябва да е до 500 лева!!

Редактирано от Гено Митев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате ли видеокарта и сега? С какъв монитор сте?

п.п.Захранването-марка и модел?

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи каква е кутията и захранването? Харда SATA ли е? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде опиши хубаво настоящият си компютър,марки и модели.За захранването-свали страничният капак и запиши какво е и колко е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Варианти:

Първи

Втори

Моя хард диск не знам какъв е но няма проблем за харда мога да си купя друг ако не стане!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали и инсталирай програмата Speccy. Пусни я да сканира и после ни качи тук снимка от сканирането,да видим какъв в хардуера ти.За захранването казах вече как да процедираш.

Тия куците видеокарти дето си ги избрал,нищо геймърско няма в тях.

п.п.И нали и сега имаш компютър,можеш да ползваш неговата кутия спокойно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра няма да се използва само за игри въпроса е да ги подкарвам не на max settings но да вървят.

ето снимка а и както споменах ще използвам само хард диска другата кутия си има захранване!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от APU + видеокарта. За дъно взимаш такова с A88X чипсет. За процесор малко по-скъпия, но по-добър 760К, тая 630 е слабичка, за малко отгоре взимаш 7750. Тоя комплект кутия и захранване не са добър вариант. 

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от APU + видеокарта. За дъно взимаш такова с A88X чипсет. За процесор малко по-скъпия, но по-добър 760К, тая 630 е слабичка, за малко отгоре взимаш 7750. Тоя комплект кутия и захранване не са добър вариант. 

Добре давай ми пълните наименования защото така не разбирам името и модела на прдукта който предлагаш!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти разбираш ли,че можеш да ползваш старите си кутия и хард,че и захранването евентуално.И с парите за тях да купиш по-добър процесор и видео?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми не знаех давай варианти за компоненти!А и с този сокет AM 2 няма добри процесори!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами,обратно към горните въпроси.Отвори я тая кутия,и виж какво е захранването.Снимай и самата кутия,да я видим каква е и дали ще върши работа.

п.п.И монитора,че да напаснем някак кабелите за връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кутията Ми е такава не можах да намеря друга снимка

Захранване

Монютър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете да ползвате кутията и захранването си.И хард-диска.

Варианти...

Интел

АМД

Интелският процесор е доста по-силен.С вградено видео е,ще подкарвате игрите на ниски и средни настройки.

АМД варианта е с отделна карта,тук ще е по-комфортно за игри.И двата случая са само с една пръчка рам,при нужда може да се сложи още.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да обясниш разликата между тази  и твоята AMD конфигурация?

И дали ако си купя видеокарта ще мога да я сложа на моето PC временно да видя как раборти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното ,процесора и видеокартата в моето са по-добри.

При вашата имате повече рам,което си е от полза.Кутията и нейното вградено захранване от вашата конфигурация изобщо не ги обсъждам.По-добре да карате с вашите сегашни кутия и захранване.

Сега видях,че сте качил и снимка на монитора си.Но така не ни помагате.Кажете марката и модела му.

Можете да си купите всяка съвременна карта,която да сложите на дъното.Въпросът е вече,дали няма да я спъва процесорът,и е сигурно,че ще я спъва.И дали захранването ви ще издържи на тази нова видеокарта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното ,процесора и видеокартата в моето са по-добри.

При вашата имате повече рам,което си е от полза.Кутията и нейното вградено захранване от вашата конфигурация изобщо не ги обсъждам.По-добре да карате с вашите сегашни кутия и захранване.

Сега видях,че сте качил и снимка на монитора си.Но така не ни помагате.Кажете марката и модела му.

Можете да си купите всяка съвременна карта,която да сложите на дъното.Въпросът е вече,дали няма да я спъва процесорът,и е сигурно,че ще я спъва.И дали захранването ви ще издържи на тази нова видеокарта.

Модела на монютъра е 

BenQ FP71G 

Старият ми комп ще го давам на бащами за това..Според мен няма голямо различие  в двата процесора?И би ли ми обяснил защо видеокартата е по добра ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ще давате старият комп на баща си,тогава ще ви трябват и кутия и хард,и захранване,и монитор.Това трябваше още отначало да го кажете.И не ми е ясно защо не сте го казал,при всички тия въпроси,които задавахме вече толкова време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре тази кутия от моята конфигурация защо не става и защо трябва да сменям монютъра той си остава при мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е за игри конзола за тия пари. Иначе може да се сглоби офис машинка.

пс. Щом ще го давате на баща си очевидно няма да е без кутия и хард демек ще купувате всичко без монитор.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си продавам конзолата искам компютър!!

пс. Щом ще го давате на баща си очевидно няма да е без кутия и хард демек ще купувате всичко без монитор.

В моята конфигурация има Кутия с захранване!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаете ли какво ще ви посъветвам? Тая тема стана същинско мазало.То мнения,то противоречия,то какво ли не.

Направете си една нова тема.Опишете хубаво какъв е настоящият ви компютър и монитор.Опишете какво ще правите с настоящият компютър и кои части ще останат при вас.Опишете хубаво крайният си бюджет.Пък някой ако благоволи,ще ви предложи нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.