Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, хора!

Сдобих се с камера Canon ZR80 (макар и втора ръка) и съм много хепи. Може ли да ми кажете нещо за този модел?

И по-конкретно, видях нещо в нета за един по стар нейн модел, ето видео  

Както става ясно и от самата тема, интересува ме какви са тия "конвертори". Това до колкото разбирам се слага за да се отдалечи доколкото е възможно, да е на -, не на + картината. Искам да ви питам как точно се казват тези "конвертори" от видеото, как се намират, дали такива биха се намерили и в БГ и как стоят нещата с доставката от йбей или амазон примерно, доставка като време/цена.

Това е всичко засега.

Мерси предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На клипчето, човека споменава каква е "приставката". За широкоекранно заснемане е (ако се не лъжа).

За повече инфо: wide tele conversion lens.

трябва да търсите такава "леща приставка", която е съвместима със вашата камера.

П.П. Mежду другото, вече има HD,камери с слот за карта памет, без miniDV касети, предлагащи много по-добра картина и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На клипчето, човека споменава каква е "приставката". За широкоекранно заснемане е (ако се не лъжа).

За повече инфо: wide tele conversion lens.

трябва да търсите такава "леща приставка", която е съвместима със вашата камера.

П.П. Mежду другото, вече има HD,камери с слот за карта памет, без miniDV касети, предлагащи много по-добра картина и т.н.

Знам, че има хд камери. Аз и такава имам, имма и фотоапарат, който снима в хд.

Да те питам, знаеш ли някоя камера, която да има отгоре едни като шайни, на които може да се сложи видеолампа? Щото май не си спомням да съм срещал такива. Аз точно затова съм си купил тази камера..

Камера в хд или хдд на коят може да се сложи видеолампа.

Редактирано от Cvetanov Posveteniat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.