Премини към съдържанието
Христо123

Проблем с отваряне на папки,икони даже и ексета

Препоръчан отговор

Здравейте,имам един много странен проблем с моя компютър.Форматирах на ниско ниво с Акронис и исталирах wimdows XP sp3 pro.Комлютъра е със параметри процесор интел целерон 2.60ghz ram-512mb hdd 100gb geforce fx 5200 vidio.

Проблема е следния като кликна върху икона на десктопа ми излиза съобщение че този шорткът ще бъде изтрит без да се деисталира програмата и ми дава две опции изтрии или затвори,когато натисна затвори прозореца се апликира,но когато дам да се изтрие шорткъта се изтрива и после ми дава да затворя прозореца.

Това се случва със всичко което се опитам да го отворя или стартирам освен със кошчето и старт бутона.

Искам да спомена още че форматирането и исталирането съм го правил поне 3-4 пъти като съм качвал и други дистрибуции на windows както и windows 7 но резултатите са същите,даже смених и hdd но проблема си остава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целият диск ли форматирате,или само дял от него?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не е ли по-добре да направите форматирането при самата преинсталация на Уиндоус,от вградените възможности на инсталатора?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не е ли по-добре да направите форматирането при самата преинсталация на Уиндоус,от вградените възможности на инсталатора?

Точно това трябва да се направи + чиста инсталация на SP3 по възможност от MSDN образ, а не някоя боза сваляна от тракерите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това го правих но не става.Сега ще прикача снимки за да онегладя какво излиза като съобщение.post-300128-0-37630400-1388829187_thumb. това като кликна веднъж върху иконата на десктопа.

post-300128-0-72752800-1388829254_thumb. а това когато отварям папка в мойте документи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей така, за спорта, дали нямате друга мишка за проба, или като се придвижите до някоя икона с клавиатурата и я стартирате с ентер същото ли дава?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И опитайте с друга мишка,да видим какво ще стане.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за одговорите.Пробвах със клавиатурата и тя се държи странно тя е мултимедиина има допълнителни бутони за бърз старт на приложения.Изключих я от компа и всичко си доиде на мястото направо нямам думи.

За много години и късметлииска нова година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.