Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да си купя таблет,като единствената причина е четене на книги и сърфиране в интернет!Това са изискванията ми!Не ме касаят игри по сложни от белот!Та се чудех как да мина по евтино за това,с идеята да не е някаква куча марка,а нещо по качествено!

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За четене на книги и сърф в нета му препоръчвате 7 инчови таблети ? Вие ме изумявате бе хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За четене на книги и сърф в нета му препоръчвате 7 инчови таблети ? Вие ме изумявате бе хора.

И какъв е проблемът? Ти ако си далекоглед и не виждаш на близо, не всички са така. Някои си сърфират на 3 инчови екранчета и не се оплакват.

Редактирано от elleena (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека иска таблет, а не телефон !

И какъв е проблемът? Ти ако си далекоглед и не виждаш на близо, не всички са така. Някои си сърфират на 3 инчови екранчета и не се оплакват.

Ти виждал ли си на живо 7 инчов таблет ? Имаш ли си представа каква мизерия е, особенно тоя MemoPad HD 7 ?

Редактирано от HWmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти виждал ли си на живо 7 инчов таблет ? Имаш ли си представа каква мизерия е, особенно тоя MemoPad HD 7 ?

А ти имаш ли представа каква мизерия ще бъде 10-инчов таблет за 300 лв :D

Edit: Освен ако автора не го устройства това.

Редактирано от Twingo™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lol6:  :pancake:

Определено не си добре с очите, иди да се прегледаш още в понеделник :( 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама мааани ги тез простотии... 7 инча... Малко по-голямо от телефон го нарекли таблет. Ако автора има телефон, няма смисъл да си купува още един телефон. Хайде нещо по-истинско ! Нещо по-смислено ! Нещо, заслужаващо си парите.

Мъчил съм се да браузвам и да боравя на 7 инчов таблет и просто щях да полудея. Болезнено е боравенето с подобен "таблет".

Не знам, нямам си представа как ще чете книги на тоя телефон.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама мааани ги тез простотии... 7 инча... Малко по-голямо от телефон го нарекли таблет. Ако автора има телефон, няма смисъл да си купува още един телефон. Хайде нещо по-истинско !

Авторът не е посочил дали предпочита 10 или 7 инча.

ПП: Не видях твоето предложение за качествен и марков 10-инчов таблет, както е упоменал авторът в първия пост. 

А и мисля, че щом има няколко предложения, той може да избере това, което го устройва. Няма нужда ти да решаваш кое ще е по-добре за него.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто съветвам автора да не допусне такава грешка, че да си вземе 7" таблет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто съветвам автора да не допусне такава грешка, че да си вземе 7" таблет.

Казах ти вече, лекувай се , повредата е в твоя телевизор. Имам 7 инчов таблет и нямам проблеми и с четене на книги и с другите дейности, а имам леко далекогледство.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК. Няма да се занимавам с прости хора. Няма смисъл. Както искате. Нека автора си уврежда зрението с това подобие на таблет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК. Няма да се занимавам с прости хора. Няма смисъл. Както искате. Нека автора си уврежда зрението с това подобие на таблет

Изчел съм 2 книги по 960 страници(400 книжен формат) и една наполовина  на 3,2 инчов телефон. Няма никакъв проблем да си направи шрифта огромен и да сменя страниците.За 300 лв 10 инчов таблет няма да се намери,който да не е китайски.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прост си ти, че искаш да си наложиш мнението на всяка цена,  това че теб те боли не означава, че другия ще го сърби  :no-no: 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прост си ти, че искаш да си наложиш мнението на всяка цена,  това че теб те боли не означава, че другия ще го сърби  :no-no:

Аз не се опитвах да го наложа, аз просто казах, че на 7 инчов таблет е доста неудобно за продължително браузване и четене, а ти ми казваш да ходя да се лекувам. Кой се опитва да наложи мнението си, а ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Що ми се струва, че оня ден те наказаха за обидни квалификации и само след половин час си направи нова регистрация . И отново  се занимаваш с "прости хора" само че те, тези хора не са прости, а знаещи, а не като теб.Така ли е бе Наско?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що ми се струва, че оня ден те наказаха за обидни квалификации и само след половин час си направи нова регистрация . И отново  се занимаваш с "прости хора" само че те, тези хора не са прости, а знаещи, а не като теб.Така ли е бе Наско?

Аз лично съм боравил на 7" таблет и мога да ти кажа, че е бахти и ужаса да браузваш и четеш книги на него. И като цяло 7 инчовите таблети са простотия. И всички твърдят така. Само калдата си държат на тяхното, че 7инчовите тааблети къртят, може да се чете на тях, удобни са, и ако някой каже, че не са - те пращат да се лекуваш.

Ти си сърфирай на 3 инча, а авторът си търси...таблет !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Извинявай, но аз лично съм боравил на 7" таблет и мога да ти кажа, че е бахти и ужаса да браузваш и четеш книги на него. И като цяло 7 инчовите таблети са простотия. И всички твърдят така. Само калдата си държат на тяхното, че 7инчовите тааблети къртят, може да се чете на тях, удобни са, и ако някой каже, че не са - те пращат да се лекуваш.

Също и бана, който тришоцепхалус го описа като "обиди и псувни на ЛС...", :D  То първо, че ТИ започна и ми изпращаше безмислени ЛС  и недоволстваше, че вместо твоя съм like-нал друг пост, молеше ме да не отговарям в темата/да не оспорвам нищо, за да можеш да изглеждаш като големия умник казал последната дума в темата.  Да, ама не. Защо модераторът не ти видя поста, който написа като отговор на RudeBoy в оная тема ? И като отговорих, че не съм съгласен с твоето твърдение, ти започна да ме ругаеш на ЛС, умствено изостанал съм бил, големи хлапетии съм писал и т.н. А накрая като аз ти отговорих както подобава, ти се направи на ударен и ме докладва на модератора. Намери си друго занимание. В момента ти на снимка и витринка си видял 7инчово таблетче и съм сигурен, че сега ще почнеш да обясняваш колко удобни са били, без дори да си ги видял.

Наско! Моето момче! Аз отдавна съм порасъл, за да си играя с таблети и разни такива щуротии. Не са ми интересни, за да се занимавам с тях.Имам други занимания достатъчно отговорни, за да си гледам семейството, а не като теб - да чакам на мама и тати.Затова съм ти казал, че не приемам съвети от такива като теб.Кого си лайкнал и кого не, това мен не ме засяга. Аз не съм във форума за оценки или постове, а да напиша нещо смислено за хората, което може и да им помогне.За да си позволявам да отправям критики към някого, това е заради факта, че имам житейски опит, докато ти още се един ученик, който не може да сметне 5Х5-5Х5.На 15 години момче, не може да знае колкото дядо си Стефан, ако иска и г*за си да съдере от четене.Темата тук е ясна и не е редно да влизаме в полемика и обяснения. Така, че се придържай към нея, защото отново си в нарушение на правилата.Ако искаш, извиняваш се и си стискаме ръцете, защото аз не съм злопаметен човек, но забележи -  никого до сега не съм псувал във този или който и да било форум или сайт. 

Послепис: Към модераторите - считайки двата последни коментара за ненужни, ще помоля за тяхното премахване, за което благодаря!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично съм боравил на 7" таблет и мога да ти кажа, че е бахти и ужаса да браузваш и четеш книги на него. И като цяло 7 инчовите таблети са простотия. И всички твърдят така. Само калдата си държат на тяхното, че 7инчовите тааблети къртят, може да се чете на тях, удобни са, и ако някой каже, че не са - те пращат да се лекуваш. Ти си сърфирай на 3 инча, а авторът си търси...таблет !

Щом не ти харесва форума, не е трудно да спреш да влизаш тук :)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колега,сменил съм 4 таблета досега и нито един нов от магазин--пипо 7инч,нексус 7 инч, самсунг таб 8.9, и сега съм с самсунг ноте 10.1,всичките съм ги взел от  http://prodavalnik.com/ засега

всичко е ок с втората употреба.Мой съвет вземи си един самсунг 10 инча за около 320 -330лв ,гарантирано качество,качваш си от андроид маркет  cool reader и mantango reader/pdf/  ,четеш и

се наслаждаваш. аз имам около 3000 ел.книги,голямо  удобство е.

за размера наистина 10 инча е по добре,иначе самсунга бие всички по плюсоже/реални/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да е мизерия.? Аз съм с него, книгите се четат много добре, всичко се вижда никакъв проблем няма.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично съм боравил на 7" таблет и мога да ти кажа, че е бахти и ужаса да браузваш и четеш книги на него. И като цяло 7 инчовите таблети са простотия. И всички твърдят така. Само калдата си държат на тяхното, че 7инчовите тааблети къртят, може да се чете на тях, удобни са, и ако някой каже, че не са - те пращат да се лекуваш.

Чудно, защо повечето четци за ел. книги са 6 и 7 инча ? Те производителите сигурно са забравили да те питат за размера...

А питащия да си взема нещо 7 или макс 8 инча. По-големите са по-неудобни заради размера. Поне за мен...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За диагонала съм съгласен че всичко си е ОК но таблетите не са подходящи за четене. Проблема не е размера а самата технология на дисплея.

За четене има четци които също изморяват очите (неизбежно е) но няма място за сравнение. Ако ще се набляга на четенето стой далеч от таблети.

Виж ако ще е за ровичкане в нета докато пътуваш и рядко преглеждане на текстови файлове таблета е с предимство.

пс. Има четци и по 4.3 инча за 99 лв. (TrekStor PYRUS) ако търсиш нещо дето да се събира в джоба. Идеално е за път ама за вкъщи по-добре 6 инча.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PocketBook Pro 912 може да се нарече електронна книга/четец. Аз лично съм виждал на живо 7инчов таблет и просто не можах да повярвам, че това нещо го водят таблет.

Иначе ако на автора му трябва нещо супер-компактно и преносимо - да си взема 7инча "таблет", но нека първо да го види на живо и да се увери какъв ужас е и да премисли дали е способен ежедневно да търпи подобно устройство, като се има предвид, че ще дава и пари за това нещо, т.е дали ще си заслужава подобен тормоз заради мобилността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.