Премини към съдържанието
efrdimitrov

Обновяване на андоид и нулиране на заводски

Препоръчан отговор

Обнових си версията на андроид  на galaxy y S5360 от 2.3.6 мисля че беше на 4.0.6. Гледах един клип как става и всичко се получи само, че нямаше български. На клипа имаше линк и свалих 4 файла: Aurorav2.zip, ics aura v1 final.zip, skin1980-GT-S5360 CWM.zip, update.zip, който поставих в папката android. И реших да му дам 'нулиране на заводски настройки' и телефона постоянно се рестартира като не изгасва. Да поясна за рестартирането, все едно се включва и показва надписа samsung и после логото и това се повтаря постоянно, все пускате телефона преди пин кода и само отначало има звук, но без вибрация после. Пробвах да го пусна в download режим но тръгват за около 2 секунди някакви надписи и пак се рестартира на ново. В гаранция е и мисля да отида да пробвам, но ако някой знае някакъв друг начин който аз мога  до го оправя ще съм му много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест си инсталирал ClockworkMod, което означава че си рутнал телефона. Не съм сигурен обаче мисля че гаранцията му вече не важи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест си инсталирал ClockworkMod, което означава че си рутнал телефона. Не съм сигурен обаче мисля че гаранцията му вече не важи.

Аз се досетих за това, но няма какво да губя накрая ще пробвам а иначе на сервиз не знам колко ще струва да се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се досетих за това, но няма какво да губя накрая ще пробвам а иначе на сервиз не знам колко ще струва да се оправи.

Ами попринцип би трябвало е да си запознат че правиш ли подобна процедура, то винаги преди това трябва да направиш бекъп на системата. В момента не се сещам друг начин освен бекъп или фактори ресет, но последното мисля че не е гаранция за успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами попринцип би трябвало е да си запознат че правиш ли подобна процедура, то винаги преди това трябва да направиш бекъп на системата. В момента не се сещам друг начин освен бекъп или фактори ресет, но последното мисля че не е гаранция за успех.

Е аз трябва да пусна телефона за за да му направя бекъп а фактори ресет не е ли това което съм направил след руут тоест нулиране на заводски настройки. А аз изобщо не мога да го пусна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво се случва при задържане на някое от копчетата за звука (+ или -) заедно с Power бутона?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво се случва при задържане на някое от копчетата за звука (+ или -) заедно с Power бутона?

Телефона се пуска и пак започва да се рестартира от един познат разбрах че било някакъв loop режим или нещо такова. Каза ми че мога да го флотна и да си инсталирам оригиналната версия, но как става или с някаква програма kies.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега погледнах, Recovery Mode се задейства с Vol+ и Vol-, задържани заедно с Power бутона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега погледнах, Recovery Mode се задейства с Vol+ и Vol-, задържани заедно с Power бутона.

Не става пак се пуска и се рестартира. А за някаква програма kies която може да свърже телефона с usb кабел без да нужно потвърждение от апарата сега я инсталирах пробвах но не става или аз не знам как се свързва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали ще може да влезе в Download Mode?Бутоните са Vol- + Home + Power.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

post-299493-0-09555600-1388843138_thumb. това беше първатаpost-299493-0-25420000-1388843174_thumb. е така е в момента телефона ми и аз чакам но не знам какво

А дали ще може да влезе в Download Mode?Бутоните са Vol- + Home + Power.

да включи се някакъв odin mode като натиснах vol- и сега ми пише downloading.. нещо се сваля но не знам какво

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kies сега не дей да го пипаш. Следвай стъпките от този форум http://www.androidbg.com/forum/topic40170-kak-da-flashnem-telefona-si-chrez-odin-kak-da-instalirame-clockworkmod.html :-) В темата която ти дадох прочети и постовете, на 2-рата страница ще откриеш доста полезна информация :-)

Публикувано изображениеDSCN2849.JPG това беше първатаПубликувано изображениеDSCN2854.JPG е така е в момента телефона ми и аз чакам но не знам какво

да включи се някакъв odin mode като натиснах vol- и сега ми пише downloading.. нещо се сваля но не знам какво

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kies сега не дей да го пипаш. Следвай стъпките от този форум http://www.androidbg.com/forum/topic40170-kak-da-flashnem-telefona-si-chrez-odin-kak-da-instalirame-clockworkmod.html :-) В темата която ти дадох прочети и постовете, на 2-рата страница ще откриеш доста полезна информация :-)

Ето един клип ако на някой му потрябва http://www.youtube.com/watch?v=mHYHKkZU5fw . Благодаря на всички най- вече на 

VipKokata
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един клип ако на някой му потрябва http://www.youtube.com/watch?v=mHYHKkZU5fw . Благодаря на всички най- вече на 

VipKokata

здравейте моля за помощ от месец имам samsung galaxy y s5360, сложих карта памет 8 гб  но като свалям от интернет игри или нещо друго отива само в телефона а не в картата гледах но не намирам как да се сваля само в картата 

Редактирано от диди77 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.