Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Нов съм във форума . Този раздел ми се вижда най-подходящ . Трябва да направя 3д на схема : " галванично разделяне на 1 битов цифров интерфейс чрез оптрон : Vdd=3.3v " . Ако може някой да ми помогне със схемата и да ми каже програма с която може да се направи 3д ефект ще му бъда много благодарен .

Редактирано от Yup (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Нов съм във форума . Този раздел ми се вижда най-подходящ . Трябва да направя 3д на схема : " галванично разделяне на 1 битов цифров интерфейс 4рез оптрон : Vdd=3.3v " . Ако може някой да ми помогне със схемата и да ми каже програма с която може да се направи 3д ефект 6те му бъда много благодарен .

Оправи си заглавието и напиши правилно въпроса си.

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи си заглавието и напиши правилно въпроса си.

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

Темата може да бъде изтрита , защото никой не е компетентен по тази тема . И вече си отговорих на въпроса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1/4/2014 at 14:52, Yup написа:

Нов съм във форума . Този раздел ми се вижда най-подходящ . Трябва да направя 3д на схема : " галванично разделяне на 1 битов цифров интерфейс чрез оптрон : Vdd=3.3v " . Ако може някой да ми помогне със схемата и да ми каже програма с която може да се направи 3д ефект ще му бъда много благодарен .

Cinema 4D , Blender :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.