Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

На снимката съм показал(долните две изображения) с какво разполагам. Имам няколко въпроса - 1. Липсва ли нещо от охлаждането(модел Xigmatec XP-S964) ? 2. Това, което липсва, от изображението горе в ляво ли е? 3. Ако да от къде мога да си закупя, или как по друг начин ще можа да закрепя охлаждането си? (модела какъвто беше) 4. Ако няма как да го оправя, какво ефективно и възможно най-евтино охлаждане ще ми предложите за процесор AMD Athlon x2 64?

post-345399-0-40841500-1388843887_thumb.

Редактирано от Emiliyan15 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам да липсва.Горе вляво има пуш-пинчета за интелско захващане,а твоето дъно е AMD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това горе е за Интел с.775. битрябвало да може да се закачи със наличната планка, чопчетата се виждат горе и долу посредата на сокета, на 2-та снимка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само внимавайте при закопчаването,зъбчетата на сокета са пластмасови и могат да се счупят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не липсва,но ще можеш да го монтираш само по един начин (вентилатора ще духа на горе) и е желателно кутията да има отвори в горния край.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Lumberman
      Гледам, че няма дискусии за образователната система, нейните проблеми и вариантите за преодоляване на тези проблеми. А това са основни въпроси, защото при сгрешена методология и система, ще произвеждаме и дефектни продукти, т.е. хора, които трябва да се борят с вложените в тяхното обучение недомислици и недостатъци, и ще са претърпели повече личностни щети отколкото ще са спечелели ползи. Американският писател Марк Твен е казал: "Никога не съм допускал училището/школуването да пречи на образованието ми."
      Ето в тази статия например са събрани някои интересни цитати за ролята на образованието:
      https://dama.bg/article/mark-tven-obrazovanieto-se-sustoi-naj-veche-ot-tova-koeto-ne-sme-nauchili/13830/

Темата за ролята на образованието е всеобхватна и основна, може да се подхване от много места. Специално в българското образование и държавната образователна система от години се повтарят едни и същи грешки, но очевидно доста хора имат интерес нещата да бъдат в това състояние. За начало бих искал да пусна интервю с един мъж, който се е заел с образование въпреки изискванията, методите и натиска от системата, и на критиката му кой ще отговори?

• от Хари Симов
      Здравейте.
      От няколко месеца имам проблеми със windows 10 и стар компютър на DDR2. В началото когато излезе десетката нямаше никакви проблеми, работеше безупречно, намираше си драйвъри. Проблемите започнаха след като се появиха надгражданията на на операционната система. Говоря за версии 1703 и 1709. А това смятам че ще продължава да е практика на майкрософт. Проблемът след качване на ъпдейти беше един и същ - при рестартиране не можеше повече да зареди операционната система и почваш на ново. Всеки път се опитвах да открия проблемния, но пропусках тази възможност. До онзи ден. След като го преинсталирах три пъти най накрая видях видях една от причините /да се надявам и единствена/. Последния ъпдейт носи името на годината и месеца. В момента той е 2018-1. Предния беше 2017-12 и се инсталира в момента успешно. Тъй като съм лаик на тема компютри и се уча сам на някои би им се сторило глупаво това което пиша, но ще се радвам да прочета повече мнения относно това. От това което успях да разбера е, че когато излезе такъв тип ъпдейт е хубаво да бъде забавян за два - три месеца преди да се инсталира защото се очаквало да има проблеми с несъвместимост до пълното отстраняване на проблемите с качването.
      Пиша темата с идеята някой, който разбира и се е сблъскал с такъв проблем да даде някакви съвети на нас любителите на IT техниката. 
      При DDR3 не откривам този проблем. 
    • от slavcho hadjiyata
      Здравейте приятели! От няколко месеца ползвам само Linux Mint 18.2 Sonya и съм изключително доволен. Не е случайно-тази ОС е най-разпространената в световен мащаб Linux-ОС към момента! Но от няколко дни имам проблем с копи-пейса, примерно когато коментирам статия от в. "24 часа"  във Фейсбук и искам да онагледя коментара си с копиране на няколко изречения от текста във вестника. Като пестна текста, той се появява в някакъв странен български език. Идея си нямам, къде да търся причината. Моля, приятели помагайте! Мога да реша проблема, като преинсталирам Минта, но съм любознателен и бих искал да разбера, за какво иде реч.
      Прилагам два фотоса за онагледяване.

• от SourceTV (Source)
      Здравейте! 
      Поради големия ъпдейт от миналата година на 2 Август (Anniversary Update), Windows-а започна да сваля от кадрите в секунда в игрите, които играя. 
      Това не се случва в една, две игри, а във всяка една, независимо дали е офлайн игра или онлайн. Чудното е, че това е спад в производителността на компютъра. 
      Когато играя и започне да ми накъсва, изведнъж ако процесора се товари в нормални условия на 60 %, то в моментите на "загуба на данни", спада на фреймовете (кадрите в секунда), процесора спада на нивото, на което си работи без натоварване. Около 10-20 %. 
      Може ли някой да ми помогне да оправя този проблем, защото искам да си играя на игрите, а лаптопа ми е достатъчно силен, за да се справи!?
      По-късно ще добавя и видео, да се видят условията, при които става това нещо. Така, мисля че ще бъде по нагледно.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.