Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! След ремонт и преинсталация на Windows XP не мога да кирилизирам. В Reg and lang options, когато се опитам да задам Bulgarian в Advanced изкарва съобщение, че има липсващи файлове. Свалих пакет SP3, разархивирах, но не знам къде са нужните файлове, когато изиска да му окажа път до тях. Бихте ли съдействали? Благодаря ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поставяш инсталационен диск и си ги дърпа от директорията i386. Очевидно е, че самият Service Pack едва ли съдържа необходимите файлове.

Редактирано от simtech (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поставяш инсталационен диск и си ги дърпа от директорията i386. Очевидно е, че самият Service Pack едва ли съдържа необходимите файлове.

Добре, а има ли вариант да разархивирам тази директория някъде и да дръпна от нея каквото ми трябва? Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Достатъчно е да имаш iso файла на Windows XP както и Daemon Tools (например - лично аз го ползвам без SPTD драйвера), да го маунтнеш и посочиш като източник! Или пък ако го имаш на диск, го постави в CD/DVD устройството! Това със сервизния пакет няма да го направиш, защото шрифовете се намират в iso файла с Windows-а! Надявам се, че ще се справиш?!

Редактирано от plamen74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.