Премини към съдържанието
Festima

Търся програма за изтриване на проблем!

Препоръчан отговор

Някой знае ли какво е Nation zoom,и как да го изтрия да не ми се отваря като начална страница,Незнам как съм го сложила и сега ми е проблем.Дайте програма или кажете начин да я премахна.Търсих из лаптопа къде е програмата,но не ми дава че я има някъде.Моля помагайте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За антивирусния раздел сте!

Но първо прочетете и следайте инструкциите в тази тема: Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

Редактирано от Twingo™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чичко Гугъл казва,че Nation zoom  е вирус!

а как е влязъл,все пак нали съм с антивирусна програма не коя да е а Norton,нима тя "пропуска".....по принцип не ползвам много програми,а и не се ровя из нета много,значи е влязъл чрез някоя от програмите ми,но най често ползвам фейса и дира,дори игри не играя,не съм теглила нищо скоро....освен скайп!...ама го изтрих,възможно ли е да е от него?.....Незнам как да се оправя,ще пробвам с нещо от форума тук ако има,няма шанс да дам на някой да ми оправи лаптопа защото не съм в БГ и нямам доверие че ще ми върнат моя лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.malwarebytes.org/Това ще свърши работа. Програмата поддържа български език. След сканиране триеш всичко, което намери и рестартираш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.malwarebytes.org/Това ще свърши работа. Програмата поддържа български език. След сканиране триеш всичко, което намери и рестартираш.

Здравей!Изтеглих тази програма,и направих всичко което трябваше,но тази страница nation zoom все още е тук.Незнам какво друго може да се направи,много ме дразни,но ще трябва да я оставя май....незнам дали е вирус и с каква по мощна програма може да се намери къде е и да изтрие,дали тук има някой който може да го открие,готова съм да допусна някой в компютъра ми само и само да реши проблема,има ли тук такива хора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Remove “Nation Zoom” hijack (Virus Removal Guide)

Леееко се поолял човека. AdwCleaner, Malwarebytes, HitmanPro... Забравил е да пусне и ComboFix :)

Редактирано от _vl@di_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Remove “Nation Zoom” hijack (Virus Removal Guide)

Леееко се поолял човека. AdwCleaner, Malwarebytes, HitmanPro... Забравил е да пусне и ComboFix :)

Да пусне всички тези програми и след това ще има тема "прецаках си компа, какво да правя".

Повтарям се, но колегите в антивирусния раздел ще оправят всичко :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.