Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам проблем. Преди известно време реших да ъпдейтна лаптопа си (който беше уин7) до 8.1 превю чрез опцията от сайта на маикрософт. Да, обаччее след инсталацията нещата се объркаха...Компа стана по бавен (като се има предвид че е lenovo z500 и е с доста добри харрактеристики), някой програми (игри) неискат да се включвАт по необясними за мен причини.Като цяло перформанса на устройството спадна драстично ... Та има ли възможност да го върна към 7? Със систъм рестор не става, понеже единственото което мога да ресторна от там явно е някакъв ъпдейт на дайрект X ... Някакви идей, предложения, ПОМОЩ?  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля че няма опция просто преинсталирай windows 7  а и ъпгрейда от сайта на майкрософт е бъгава работа не го правете ако някой има друго мнение да си го каже

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махнете драйверите от Windows 7 и сложете тези за 8. Само не разбрах какво точно искате - в заглавието dowgrade към 7 а в темата upgrade към 8.1 Edit: Разбрах ги, най-добре преинсталация.

Редактирано от Greak (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото , правилно и грамотно решение на този проблем се казва ПРЕИНСТАЛАЦИЯ на системата .  Ако автора иска стабилна и добра работа под Уиндоус 7  това е начина ..Ако реши да се подвизава по Уиндоус 8 ,отново нещата са същите  -ИНСТАЛАЦИЯ на чисто на Уиндоус 8 .Каквито и да са други еквилибристики са едно голямо нищо.

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарско на всички :) REINSTALL на момента. :))

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.