Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

С коя програма може да се направи горен,долен слой,механичен слой,горна и долна солдер маска и др на схема/платка ? Програма да е безплатна

Редактирано от Yup (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sprint Layout е една интересна и малка програмка. Но не е съвсем безплатна, макар при руснаците да я намериш хем преведена, хем безплатна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sprint Layout е една интересна и малка програмка. Но не е съвсем безплатна, макар при руснаците да я намериш хем преведена, хем безплатн

Трябва ми безплатна на български или англ. език

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Sprint Layout е добра програма но струва 50 евро. DipTrace има безплатна версия с ограничения до 300 пина и два слоя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Sprint Layout е добра програма но струва 50 евро. DipTrace има безплатна версия с ограничения до 300 пина и два слоя.

Ще пробвам ДипТрейс . За алтиум какво ще кажете ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще пробвам ДипТрейс . За алтиум какво ще кажете ?

Здравейте. Не съм чувал за алтиум и не мога да Ви кажа нещо за нея. Пробвал съм Sprint Layout и DipTrace.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз работя със Fritzing и съм доволен. Напълно безплатна е, но е на Английски език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.