Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам следния проблем - когато записвам видео с телефона си (Nokia Lumia 925), звукът почти заглъхва и е ужасен. Дали има някакви настройки, които трябва да бъдат направени или да го давам директно на сервиз? Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първото нещо, което трябва да направиш е по време на снимането да внимаваш къде са ти пръстите и как държиш телефона, за да не затискаш микрофона.

Видях също, че има някаква опция:

Неутрализиране на шума: Неутрализиране на шума за два микрофона с връзка 

При Самсунга имаше (по спомен говоря) за изчистване околния шум при разговор и като беше включена тази опция човека отсреща не ме чуваше.

Писал съм по форуми навремето, докато се установи проблема.

Затова те питам дали не е и при теб някаква опция, но не съм се ровил в менюто на този модел.

Отзивите навсякъде са, че видеото и звука са перфектни за модела, та си мисля, че е въпрос на настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля някои да ми помогне имам проблем със нокиа лумиа 625 направи ми проблем и се наложи да го нулирам обаче след това не иска да влезе в регистрацията не мога да си направя и ножа дава ми следния отговор:::: Не успешно свързване. Възникна проблем при влизането. Уверете се че имате добър сигнал (това е сигурно) Ако е така проблемът е във другата страна опитайте по-късно (опитах 14 пъти). Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новите серии на Nokia съм забелязал, че много народ се оплаква от всичко по тях, и повечето пъти се оказва, че е дефект от както е произведен телефона.

Редактирано от Nik0laBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.