Премини към съдържанието
The Good Old TIme

GTA Vice City проблем

Препоръчан отговор

Здравейте на всички :).

Стигнах до доста далече на GTA Vicy City и вчера излезнах от играта след, като играх. Днеска я пуснах, влизам в Load Games, след това избирам сейфът ми за да започна от там до където съм стигнал, изписва Load ... и хоп, спира и се чува някакъв звук. Минимизирам играта да видя да не е излезнала някоя грешка и точно това се оказа, излиза едно прозорче с някаква, като грешка, което след като го махна ме изкарва от играта. На New Game може да се играе, обаче не ме устройва това, понеже минах не малко мисии.

Това изписва, когато се опитвам да пусна сейфа: 

"Unhandled Exception: c0000005

Att address: 004c3ff7"

Снимка - post-187083-0-02572800-1388927062_thumb.

Пробвах доста неща от интернет, които бяха обяснили хората, но никое не стана, дори пробвах да преинсталирам играта и да вкарам потребителските сейфове в новата инсталирана игра, но пак, когато се пробвам да пусна сейфа ми показва същата грешка.

Имате ли представа дали може и ако да как да се оправи тази грешка ?

Редактирано от The Good Old TIme (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има вероятност да не може да се оправи. Може да се наложи да играеш отначало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих се, в този сайт - http://www.gtasavegames.com/savegames/Vice_City си намерих сейфът/мисията до който/която бях стигнал, може да има малко разлики в парите и оръжията, но предполагам не е кой знае колко различно.

Има вероятност да не може да се оправи. Може да се наложи да играеш отначало.

А на теб Емо ти благодаря отново за помощта ;)

Редактирано от The Good Old TIme (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих се, в този сайт - http://www.gtasavegames.com/savegames/Vice_City си намерих сейфът/мисията до който/която бях стигнал, може да има малко разлики в парите и оръжията, но предполагам не е кой знае колко различно.

А на теб Емо ти благодаря отново за помощта ;)

Казах само, че има такава възможност. Поне от линковете, които прегледах и от това, което ти си правил, но щом си се оправил това е добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах само, че има такава възможност. Поне от линковете, които прегледах и от това, което ти си правил, но щом си се оправил това е добре.

Важно е, че се включваш често в дискусиите и помагаш с каквото можеш, другото няма значение дали ще успееш или не.

Иначе да оправих се, аз вече така или иначе изтрих моят сейф и да има начин вече все тая, а и щом може така с други сейфове на готово, всичко е регулирано.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.