Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,от много време искам да си направя модерно лого на сайта и съм опитвал с много програми (paint,photoshop,Easy Gif Animator) ,но все не се получава.Молбата ми е ,ако може някой ,който е на "ти" с тези графични изработки ,да ми създаде модерно и красиво лого на сайта ,както имат другите сайтове ,като Спортал,Новспорт,Гонг и т.н.Името на сайта ми е Bulgariafootball.bg.Ще съм много и истински благодарен на всеки ,който даде полезно нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш някой да ти направи лого трябва да си готов да платиш определена цена. Това си е работа и от нея се изкарват пари. Иначе с PhotoShop не би трябвало да има проблем да си направиш лого.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо дори името на сайта не си си изписал както трябва или се бъркам ?Такъв сайт с точно това име и домейн не открих .Ако сайта е  http://bulgarian-football.com/ , то не само логото е проблем , а цялата визия на сайта на всички нива .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го сайта : http://bulgariafootball.4stupki.com/home

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата sliderum . Но все пак автора не е изписал правилно името на сайта си тук във въпроса си .Сега разбрах защо не може да си направи лого .... :)  Ами освен някой приятел да му го направи без пари , не виждам как ще стане . Гледам вече рекламки , това онова , е няма как , или се мъчи сам или си плаща . То малко тая работа с безплатното правене на сайта и безплатните лога и всичко безплатно , пък от това ще капят парички е леко нагличко . Но кой както може ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо дори името на сайта не си си изписал както трябва или се бъркам ?Такъв сайт с точно това име и домейн не открих .Ако сайта е  http://bulgarian-football.com/ , то не само логото е проблем , а цялата визия на сайта на всички нива .

Това ми прилича на PSD преведено на HTML без CSS файловете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата sliderum . Но все пак автора не е изписал правилно името на сайта си тук във въпроса си .Сега разбрах защо не може да си направи лого .... :)  Ами освен някой приятел да му го направи без пари , не виждам как ще стане . Гледам вече рекламки , това онова , е няма как , или се мъчи сам или си плаща . То малко тая работа с безплатното правене на сайта и безплатните лога и всичко безплатно , пък от това ще капят парички е леко нагличко . Но кой както може ....

Няма как да капят парички, колега. Един сайт постоянно трябва да се поддържа и променя. Ако този, който го прави разичта на друг никога няма да успее. Просто сайта ще западне и толкоз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да капят парички, колега. Един сайт постоянно трябва да се поддържа и променя. Ако този, който го прави разичта на друг никога няма да успее. Просто сайта ще западне и толкоз.

Прав си колега Емо , изискват се знания, усилия и вложения за един сайт. Автора на темата иска да му капят парички от рекламките , то вече са и закачени , но иска без вложение от негова страна да  изпълнява само функцията "събиране " от уравнението . Така мисля аз , може пък и да греша .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То сайта само в името си има футбол :) Иначе не само от лого има нужда. Ама той въобще не е и на половина направен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.