Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам дали има някакъв начин за нахъсване на куче ? :) Моито куче е на година и нещо и е толкова добре,че направо си мисля,че ако дойде куче да ме хапе дукато съм с него то няма да направи нищо освен да маха с опашка...Слушаме ме много ама вече си мисля,че за него всичко е игра  :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Хах,давай напред..

ЕДИТ: По-добре се радвай че имаш такава животинка...имам 2,по-горното като на клипа и Дого Аржентино,гледат ми ги в България понеже тук са сред забранените породи,не ти е работа,мхм

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти куче ли  искаш да имаш или звяр?

Да не би да четем после за твоето куче из криминалната хроника?

Редактирано от Valara (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти куче ли  искаш да имаш или звяр?

Да не би да четем после за твоето куче из криминалната хроника?

Мисля,че нормалното куче не трябва да дава на друго куче да добарва до теб !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помисли първо, колега. Нали ти се грижиш за кучето, не то за теб. Аз пазя своите кучета, не те мен. Те ходят дружелюбно. Ако някой ги нападне, може да стигна дотам, че да забода 12-сантиметров стилет между ребрата му.

ПС. Не сме в джунглата, все пак, и сме човеци за да решаваме нещата. Ако оставим куче с куче да се оправят,нработите все ще стават мътни и кървави.

Редактирано от animalprograms (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам дали има някакъв начин за нахъсване на куче ? :) Моито куче е на година и нещо и е толкова добре,че направо си мисля,че ако дойде куче да ме хапе дукато съм с него то няма да направи нищо освен да маха с опашка...Слушаме ме много ама вече си мисля,че за него всичко е игра  :mad:

Нещо Ви е сбъркан начина на мислене. Аз имам 2 кучета и се радвам че са дружелюбни и си играят с други. Особено когато се съберат повече пада невероятна забава. Според мен трябва да го насърчавате да бъде дружелюбно а не агресивно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кучето ти няма как да е телоохранител,да не говорим ,че не си казал каква порода е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.