Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Телефона се рестартира постоянно след.........

Руутнат е преди 1 година и половина.Работи без проблем до вчера, когато гледах клип как да клокна процесора до 1.2гхз.

Изтеглих Axiom 1-0_signed и го качих на сд картата.Влязох в рекавъри и направих бекъп.След това инсалирах аксиом.Телефона буутна както трябва.След Галакси У надписа се появи надпис Аксиом,а след него Самсунг лого.Всичко мина добре до зареждане на мултимедията от сд картата.Телефона се рестартира.Всеки път когато стигне до там се рестартира.

Направих ресторе от бекъпа,но ефекта нулев.След това унруутнах,но и това не помогна.

Axiom кернел ли е?

Ако е как да сложа сток кернел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В общия случай флаш на стоковия ROM ще върне и стоковия кернел.Коя програма ползвате за настройките на кернела? Бих препоръчал TricksterMod - позволява настройките да се приложат например една минута след успешен буут, а ако нещо се омаже, се връщат настройките по подразбиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от angel.
      Здравейте, вчера си купих samsung galaxy a3 2017 - отлично устройство, справя се добре и е доста удобен за ползване с една ръка.
       Сичко е точно, е да ама обаче много бързо разбрах, че тези 9.5 гб за ползване въобще няма да ми стигнат и се сетих, за по-стария ми телефон - един приятел беше го рутнал и беше направил нещо на картата с памет като в крайна сметка половината памет на картата се ползваше като вътрешна на телефона. Потърсих из нета информация по въпроса ама не открих нищо съществено(освен  kaldata.com)и реших да ви пиша, та въпроа са ми е:
      1. Някой знае ли дали е възможно тва с картата памет да стане и с този телефон и ако да как и има ли значение колко е голяма картата памет? 
    • от Rostislav15
      Здравейте имали друга надеждна програма за root на телефон овен kingroot, защото не успявам да го рутна с тази програма. Пробвал съм и с мобилната версия и с тази за компютър но ми дава някаква грешка. Ако може да кажете някоя друга програма или да кажете от какво може да е и как да го направя ще ви бъда много благодарен.
      Също така искам да спомена че знам какво означава root и съм слагъл на други телефони.
    • от kakato10
      Здравейте!
      Преди няколко дена си качих LineageOS 14.1, и от тогава насам не мога да root-на телефона. Ето и какво съм пробвал до момента:
      1. Включване на Developer Options и от там през опцеията Root Access. Проблемът тук е че в менюто имам само две опции: disabled, ADB only, но няма и следа от "Apps only" и "ADB and Apps". (Никаква идея защо);
      2. Чрез приложения като King Root и KingORoot, както мобилната им така и десктоп версията им (изискващи активиран USB debugging);.
      3. Да инсталирам SuperSu от Custom Recovery-то, което съм си качил TWRP.
      Започвам да се чудя, дали просто опцията за super user, просто все още не е имплементирана.
      Някой случайно да има някакви идеи как да успея да го root-на.
      Благодаря предварително!
    • от Leny Iwanovv
      Imam problem s tablet prestigio pmt5487_3g problemut e che mnogo zsbiva opitvam se da go rootna s framaroot no ne se poluchava izpisva failed i ne stava sigurno e versiqta na framaroota tableta e s andoid 4.2.2 pomagaite celta na rootvaneto e da iztriq nqkoi sistemni prilojeniq za da ne zabiva tolkova pomosht ...

• от Valentin777
      Здравейте!
      Става дума за Samsung Galaxy Y (S5360)
      Преди около 7 месеца беше изпуснат в морето(тоест увреден със солена вода)
      Веднага след инцидента махнах батерия,сим карта и СД карта и го подсуших с кърпа.
      После го сложих в купа с ориз и стоя 2-3 седмици.
      Батерията се беше надула и мисля,че е неизползваема.
      Очаквам вашите предложения.
      Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.