Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер, темата ми може би не е за тук, но моля да кажете има ли някакъв начин да се разбере какъв е имейл адреса на който и да е от този списък в сайта? Като цъкна на бутона м ми отваря майкрософт аутлук, нямам там нужна регистрация или квото е нужно и нямам намерение да си правя такава. Някой може ли да помогне? Като сложакурсора на мишката върху бутона пък на адрес полето долу пише джава нещо си 0...пробвах с опера и хром. Мерси. Ето и линк за страницата която описвам -http://www.uni-svishtov.bg/default.asp?page=depart&content=zsd&zwid=57Моля не трийте темата, според мен е удачно да е в този раздел, защото проблемът не е само при определен бразузър..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че въпросният линк отваря мейл клиент по подразбиране.Кой е търсеният адрес?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, по подразбиране линка отваря mail клиента инсталиран на машината в твоя случай outlook, както вече беше споменато и директно предлага да пуснеш e-mail,  но какъв е проблема да си копираш адреса от графата "ДО" в outlook. Така е най-елементарно да разбереш e-maila на човека, на когото искаш да пишеш.

Редактирано от exwol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, по подразбиране линка отваря mail клиента инсталиран на машината в твоя случай outlook, както вече беше споменато и директно предлага да пуснеш e-mail,  но какъв е проблема да си копираш адреса от графата "ДО" в outlook. Така е най-елементарно да разбереш e-maila на човека, на когото искаш да пишеш.

Ако в Outlook няма настроен мейл акаунт, може би няма да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако в Outlook няма настроен мейл акаунт, може би няма да стане.

Не е задължително да има конфигуриран акаунт в Outlook. Просто като кликне на линка за e-mail се отваря клиента и в полето "До"  e-maila се вижда.

Редактирано от exwol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами линковете не работят. На сайта им не са сложили никакви имейли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сложени са, виж в сорса на страницата си ги има във вид andrew~##$##~uni-svishtov.bg. Слагаш @ вместо ~##$##~ и си готов

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.