Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Купих си втора употреба HP DC5800 и лан картата изгоря (или поне аз така си мисля, защото не свети и нямам интернет на компютъра). Търсих из нета втора употреба, но нямах особен успех, а и не съм съвсем сигурен какъв модел трябва да е. Предполагам, че трябва да е съвместиза с дъно за интелски процесор. Ще съм много благодарен, ако някой ме насочи. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тества ли с друг кабел? Ако си с модем или рутер пробва ли в друг порт.  Може да си вземеш обикновена ЛАН карта и да я сложиш на PCI expres слота, ако на дъното е изгоряла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не се бях сетил за тези неща. Предполагам, че в всеки магазин за компютри мога да намеря лан карта. Има ли значение марката и модела?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не се бях сетил за тези неща. Предполагам, че в всеки магазин за компютри мога да намеря лан карта. Има ли значение марката и модела?

Ами аз от доста време ползвам марка Реалтек и съм доволен от тях. Даже Windows сам си намира драйверите. Не мисля че има значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, благодаря за съдействието :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.