Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

имаме планирана почивка в Гърция за месец март и искам да си наема кола, защото

на моята вяра много нямам. Трябва ми Зафира или нещо подобно.Приятел ми репоръча http://valcar.bg/galeria.html ,защото той останал доволен. Някакви мнения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рент-а-кар БМ много доволни сме от нея. На мои приятели е, не им правя реклама... Имат голям избор от автомобили на достъпни цени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така не се ли оскъпява неимоверно планираната почивка ?

Поне 400 лева отгоре...

Редактирано от dimd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така не се ли оскъпява неимоверно планираната почивка ?

Поне 400 лева отгоре...

Еми аз дали ще платя за автобусни билети за 4 човека и ще мъкнем багаж като луди и ще плащаме за таксита...да,малко по скъпо-излиза, но поне ще ми е спокойно от гледна точка ,че няма да се съобразяваме с никого. Тези БМ ги разгледах,но аз съм от София, а те от Ахелой...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналата пролет фирмата, в която работя бяха наели от тези http://valcar.bg два микробуса за Франция. Определено останахме доволни от бусчетата, а щом шефа ми е избрал тях значи дават най-изгодни цени :)

Редактирано от DidAlex (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналата пролет фирмата, в която работя бяха наели от тези http://valcar.bg два микробуса за Франция. Определено останахме доволни от бусчетата, а щом шефа ми е избрал тях значи дават най-изгодни цени :)

Да не се окаже твоя шеф моя приятел хехе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Youtrustand
      равейте искам да попитам дали, ако завършва счетоводство в България мога да работя в друга държава, пример Англия ? Как става минава се някаква квалификация какво трябва да направя или въобще не става ? Мога ли да завърша в България счетоводство и да го работя в друга държава дори и да мина някакви изпити и тнт или трябва на ново да го уча в другата държава ?
    • от BMW Маниак
      "Колеги" шофьори колко километра минавате годишно зад волана на личния си автомобил ?
      Като подкрепа към километрите се приема само снимков материал че на форумни балони и празни приказки по седенки съм се наслушал.
      Наскоро прочетох че имало шофьори къде минавали по 300 000 годишно !!! И малко останах доста позачуден как става тоя номер.
      Друг лауреат пък въртял по 70 на ден ама се оказало че събота и неделя не се смятали ама били 22 000 на годин, аве смешки от всякъде.
      Та дайте да говорим със снимки и през време да си показваме пак километражите и да изчисляваме.

2013 април беше на 0Км

Август 2013 беше на 0км

Или 278 000 за по малко от 5 години.

• от canko99
      Добър ден! Имам влечение към колите, търся из форума някой компетентен  в областта на автомобилния дизайн или ако познава такъв да ми сподели подробности, тъй като това искам да кандидатствам. Мерси предварително!
    • от canko99
      Добър ден! 11 клас съм възнамерявам да се занимавам с автомобилен дизайн, по-конкретно с екстериора на автомобилите. Нивото по английски ми е б1, ся се пъна да го уча. Кажете ми какво трябва да приготвям за кандидатстването. Предложете ми универстети от европа може и от източна. Мерси предварително!
    • от canko99
      Добър ден! 11 клас съм имам влечение към колите, искам да попитам къде мога да го изучавам в Европа и после да имам гарантирана работа. Как се кандидатства, че не остана много време? Аз съм скаран с чуждите езици, но мога ли да изучавам тази специалност с езикова година. Портфолиото какво трябва да съдържа. Къде приемат със стипендии? Къде ще ми излезе най-евтино обучението? Благодаря Ви предварително!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.