Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,това е поредната тема за конфигурация.Така,конфигурацията ще се използва за игри.От сегашната ще оставя видео картата GTS 450 1GB GDDR5 може и рам-та обаче мисля че е стара 2x1gb ddr2,1x2gb ddr2.Харда е Maxtor 250 гб 7200rpm sata-2 . който също може да остане,но е стар.Кутия имам и захранване ако може да се използва 400W.DVD имам.Оставям решенията на вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да си запазиш кутията и харда,нищо че е стар.На първо време ще върши работа.Захранването е важно да знаем какво точно е,пък може и то да се окаже качествено.Хубаво е да знаем и какъв е мониторът ти.Видеокартата не е кой знае какво,даже е възможно някоя от вградените в процесорите на АМД карти да са по-силни.

Можеш да продадеш старите си части,които няма да са нужни.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напишете модела на кутията, за да видим дали става и съответно да се съобразим с размера на дънната платка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е пушка,ще върши работа.Запази си го.

Ето какво ти предлагам аз.

Количка

Обща стойност - 683.11 лв. с ДДС

Хубав процесор на Интел,добро дъно.Пълноразмерна рам-памет.Добавил съм и един по-бърз и съвременен хард,с по-голям обем,с три години гаранция.
Ако ти идва много,можеш да спестиш от хард-а и да караш със старият.Има и вариант,вместо нов хард,да си вземеш едно ССД,за операционната система само.Въобще,има доста вариации.

Ако решиш да вземеш платформа АМД,съм сигурен,че и една по-силна видеокарта ще набутаме в този бюджет.

Обща стойност - 707.83 лв. с ДДС

Има само една плочка рам.При нужда,може да се добави допълнително след време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този процесор няма ли да идва силен за моята видео карта или ще са добре ?

За кутията не знам как се казва,никъде не пише само едно Xstyle и никъде не намирам такава кутия

Редактирано от Bogomil Atanasov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,силен идва за нея.Пак ви казвам,варианти имате много.Надявам се и други колеги да се включат с конкретни предложения.

Колкото до кутията,измерете нейните габарити и ни ги кажете.Направете и снимки и ги качете тук.Но да е отворена,като снимате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
BB код:

Обща стойност - 701.51 лв. с ДДС
Редактирано от mrazqmakaroni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност,кажете какъв е сегашният ви процесор и дъно.Няма ли възможност малко да се клокне? И да си спестите тия средства.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

процесора ми е amd athlon 4600+  x2 64 2400 mhz,дъно jetway m2gt4-sog-pb

Редактирано от Bogomil Atanasov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставяш си: HDD, DVD, GPU, PSU. Кутията, рамта, процесора и дъното ги продаваш. И взимаш това:

Крайна цена 711,12 лв.

След време можеш към това да прибавиш мощна видеокарта и да клокнеш процесора(+захранване) и ще си актуален доста време. Видеото ти не е лошо и засега ще ти върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този охладител за процесор защо ми е?Няма ли включен към процесора и процесора не идва ли много мощен за моето видео ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другите стари компоненти ги обявяваш за продажба и по-късно купуваш още една пръчка рам.
Редактирано от ganio (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Пешеходецът
      Здравейте !
      Искам да попитам за мнение относно качеството на дънните платки произведени от MSI. С какво биха привлекли  купувач в сравнение например с ASUS. Гледал съм класации на лаптопи от марката MSI  и общото мнение, че са на топ ниво, но не знам как стоят нещата с дънните платки.
    • от PigManu
      Безплатно изтегляне на играта за членове на PS Plus!!!
      https://store.playstation.com/en-bg/product/EP0002-CUSA02624_00-BLACKOPS3GAME000
    • от RoSS7
      Колеги, здравейте,
      ще съм ви много благодарен ако някой ми обясни по-подробно какво трябва да направя. Попаднах на две подобни теми, но не успях да постигна никакъв резултат. Синът ми използва компютъра за игри, но по 1-2 часа на ден и през останалото време аз съм на него. Проблемът ми е следния. Винтелатора на процесора е много шумен, понякога се изключва за няколко секунди и компютъра почти не се чува как работи, но след това перката се завърта отново и направо откачам. Използвам компютъра за писане на документи, които изобщо не натоварват процесора, понякога чета някакви статии в интернет и искам да разбера възможно ли е да изключвам перката на процесора за определено време, защото съм сигурен, че не го натоварвам. Четох в нета, че може да се направи при определени градуси да се пуска и когато не се натоварва да се изключва. Моят се изключва за няколко секунди и ако мога да увелича тези секунди или да го направя да се включва само когато е необходимо ще бъде страхотно. На снимката съм описал всички части на компютъра и ще съм ви безкрайно благодарен ако ми помогнете. Мисля, че имам достатъчно винтелатори и докато аз го ползвам може да мина и без охладителя на процесора, но ако греша, моля поправете ме, защото не съм на Ти с компютрите, но ако ми обясните какво да направя ще се справя с малко помощ от приятел

• от Tosho55
      Здравейте отново,бях писал преди няколко месеца за компютър,но очевидно бюджета не ми стигаше и се отказах,сега съм събрал пари и се надявам да можете да помогнете с едно надеждно компютърче за игри главно,с бюджет 2750 лева  може и 2800,но не повече за предпочитане,имам монитор на 144 Hz така че не го включваите,искам само конфигурация! П.С нямам никакви стари части,които мога да използвам и ако може да не ми давате варианти с части втора употреба...Благодаря предварително!  
    • от NGbg
      Здравейте на всички! 
      Както забелязвате цените на видеокартите се повишиха сериозно в сравнение с цените на миналата година по това време. Компютърът ми е доста слаб, но за сметка на това съм хъврлила доста пари по ремонти и т.н. Именно заради това съм решила да си купя части и да си сглобя чисто нов. Избрала съм си вече дъно, процесор, рам, захранване, хард диск, кутия и охлаждане, но... ВИДЕОКАРТА - НЕ! ( Само съм се ориентирала към GTX 1060 3gb ) Според вас предстои ли спад в цените на видеокартите и като цяло заслужава ли си да дам парите сега или след около година?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.