Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,това е поредната тема за конфигурация.Така,конфигурацията ще се използва за игри.От сегашната ще оставя видео картата GTS 450 1GB GDDR5 може и рам-та обаче мисля че е стара 2x1gb ddr2,1x2gb ddr2.Харда е Maxtor 250 гб 7200rpm sata-2 . който също може да остане,но е стар.Кутия имам и захранване ако може да се използва 400W.DVD имам.Оставям решенията на вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да си запазиш кутията и харда,нищо че е стар.На първо време ще върши работа.Захранването е важно да знаем какво точно е,пък може и то да се окаже качествено.Хубаво е да знаем и какъв е мониторът ти.Видеокартата не е кой знае какво,даже е възможно някоя от вградените в процесорите на АМД карти да са по-силни.

Можеш да продадеш старите си части,които няма да са нужни.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напишете модела на кутията, за да видим дали става и съответно да се съобразим с размера на дънната платка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е пушка,ще върши работа.Запази си го.

Ето какво ти предлагам аз.

Количка

Обща стойност - 683.11 лв. с ДДС

Хубав процесор на Интел,добро дъно.Пълноразмерна рам-памет.Добавил съм и един по-бърз и съвременен хард,с по-голям обем,с три години гаранция.
Ако ти идва много,можеш да спестиш от хард-а и да караш със старият.Има и вариант,вместо нов хард,да си вземеш едно ССД,за операционната система само.Въобще,има доста вариации.

Ако решиш да вземеш платформа АМД,съм сигурен,че и една по-силна видеокарта ще набутаме в този бюджет.

Обща стойност - 707.83 лв. с ДДС

Има само една плочка рам.При нужда,може да се добави допълнително след време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този процесор няма ли да идва силен за моята видео карта или ще са добре ?

За кутията не знам как се казва,никъде не пише само едно Xstyle и никъде не намирам такава кутия

Редактирано от Bogomil Atanasov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,силен идва за нея.Пак ви казвам,варианти имате много.Надявам се и други колеги да се включат с конкретни предложения.

Колкото до кутията,измерете нейните габарити и ни ги кажете.Направете и снимки и ги качете тук.Но да е отворена,като снимате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
BB код:

Обща стойност - 701.51 лв. с ДДС
Редактирано от mrazqmakaroni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност,кажете какъв е сегашният ви процесор и дъно.Няма ли възможност малко да се клокне? И да си спестите тия средства.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

процесора ми е amd athlon 4600+  x2 64 2400 mhz,дъно jetway m2gt4-sog-pb

Редактирано от Bogomil Atanasov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставяш си: HDD, DVD, GPU, PSU. Кутията, рамта, процесора и дъното ги продаваш. И взимаш това:

Крайна цена 711,12 лв.

След време можеш към това да прибавиш мощна видеокарта и да клокнеш процесора(+захранване) и ще си актуален доста време. Видеото ти не е лошо и засега ще ти върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този охладител за процесор защо ми е?Няма ли включен към процесора и процесора не идва ли много мощен за моето видео ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другите стари компоненти ги обявяваш за продажба и по-късно купуваш още една пръчка рам.
Редактирано от ganio (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Veronica_D
      Здравейте!
      Имам намерение да се занимавам с 2D digital art и по-точно в гейм индустрията. На първо място трябва да си избера компютър и монитор и имам спешна нужда от помощ. Наясно съм, че ми трябват бърз и мощен процесор, много памет, добра видео карта и поне 25-инчов екран с добра резолюция, но не съм достатъчно запозната, за да преценя сама. Бюджетът ми за компютър и монитор заедно е 1300-1600 лв. Моля, помогнете.
    • от Dani 01
      Здравейте! Решихме с един приятел да започнем някакъв проект - игра.... Нямаме много познания за това... мислим да работим със Scratch...
      Имаме идея да направим някакъв вирутуален град или село или нещо такова, което да се развива... но не знам това до колко е възможно със Scratch 
      Някакви препоръки, идеи?
          Благодаря предварително!

• от Oleg Videnov
      Здравейте добри хора , 
      Понеже съм малко невеж по темата за сглобяване на конфигурации, реших да почерпя опит от хората с по-голямо знание от мен.
      Имам бюджет около 3000лв и ми се играят игри - на скапани лаптопи съм карал в последните 10 години и имам нужда от сравнително мощна машина,защото имам огромен лист с неизиграни игри :D. 
      Понеже чувам (незнам дали това е вярно), че сглобените конфигурации от магазините са винаги с около 15-30% надценка, търся решение със сглобяване на конфигурация.
      Предпочитам частите да са от България и от един магазин, това би ми осигурило минимални (надявам се)разправии в бъдеще.
      Имам вече клавиатура + мишка + монитор (27 инчов Samsung SD390 Full HD 1080p.)
      Бих искал компютъра да има поне да има поне 32GB памет и 500 GB SSD.

Бележка: Не мисля да се занимавам с overclocking , ако това помага по някакъв начин
      Бихте ли дали някакви съвети и примерни конфигурации ?
      Благодаря предварително & с уважение,
      Олег
    • от Altio
      Здравейте, искам да попитам дали може да се сглоби конфигурация за 800 лева, която да подкарва CS:GO на около 150-200 фпс?

Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.