Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам една флашка дето не и намира драйвъри,телефон и куп други неща които се свързват с компютъра, но не им намира драйвъри, защо така предполагам съм го спрял без да искам от някъде...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен това се получава защото сте  прекъснали форматиране или някакво друго действие дайте повече информация какво сте правили с флашката.

Не говорим за чисто нова закупена флашка а използвана нали или се бъркам? или говорим за чисто нова в гаранция флашка? Дайте повече информация моля за да се опитат хората да ви помогнат.

Редактирано от Gangosa (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам не ползваш опцията Safely Remove, и дърпаш флашката от USB порта... Нормално е да се прецака по този начин. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е само флашката...И телефон свързан към комп-а и мишка,камера...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е само флашката...И телефон свързан към комп-а и мишка,камера...

Провери на друга машина работят ли. Мен лично ме съмнява толкова много устройства да не функционират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На друга машина работи всичко////

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен лично ме съмнява толкова много устройства да не функционират.

Провери захранването най-напред. Може би не достига напрежение на портовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там ли сте извършвали манипулация на устройството ,че само там не функционират явно там сте счупили драйвърите  отворете дивайс мениджъра и покажете да видим колко и какви удивителни има на въпросната машина

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качи си драйверите на машината наново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качи си драйверите на машината наново

Много общо казано конкретизирай се!!! не е решение според мен къде ти е логиката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е редно да не познае нито едно от включените устрйства

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и според мен беше така но ако е инсталирана операционна система и е направена бутваща флашката тя си пуска ауторун процесите ако не са спряни и като се опиташ да правиш нещо да добавяш да истриваш да пипаш по файлове които са отворени и се исползват от системата  флашката се бъгва това ти го говоря защото съм го правил много пъти и вече знам как да боравя с празна и с бутваща флашка съвсем различни са 2те понятия и ефекта на драйвърите който се наблюдава е огромен ако ме разбирате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случайно, да не свързвате устройствата след като е качен нов Windows, без необходимите драйвери след това?

Ако ОС е стара опитайте следното:

Като свързвате устройствата, (ако вече са свързвани към въпросният компютър и текущата ОС):

опитайте да ги сложите пак на тези портове на които са били преди. (неразпознатите устройства)

Ако това, не подейства, като свържете само една камера, например. Отворете Диспечера на устройствата и вижте да ли там излиза неразпознато устройство.

При наличие на такова деинсталирайте драйвера ръчно с десен бутон върху неразпознатото устройство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може кабелчетата да не са закачени добре за дъното да опита на друго място

Редактирано от dodo00 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не пробвал е да прави бутваща флашка на този комп но флашката се е исползвала от системата и за това се е бъгнала 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С десен бутон на устройството, избирате деинсталирай.Изключвате го от USB-то. И пак го включвате.

Така процедирате и с другите устройства.

За това се досещам за сега.

Ако споделите повече информация, за ОС  (нова ли е), инсталирани ли са всички необходими драйвери на PC,

Преди появяване на проблема,  деинсталирано и е нещо, и т.н.

Като дадете повече информация евентуално може да се досетим за нещо друго,

Опитайте да свързвате устройствата на задния панел на компютъра (а не на предния).

Може и една снимка от Диспечера на устройствата, като изключите неразпознатите, да видим дали няма липсващи драйвери.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте! Имам една флашка дето не и намира драйвъри,телефон и куп други неща които се свързват с компютъра, но не им намира драйвъри, защо така предполагам съм го спрял без да искам от някъде...

Това не е никакъв въпрос, без пояснения от Ваша страна! Погледнете колко хора ви отговарят а Вие казвате във всеки ваш пост по една дума.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тая машина сте модифицирали флашката какво сте опитвали да записвате щом не ви я отчита там сте я сгафили опишете подробно ако искате да ви бъде помогнато стана ясно на всеки че сте я прецакали на тая машина дайте максимална информация за да ви помогнем (помогни си сам за да ви бъде оказана помощ) тоест щом на други компове ви я чете на всеки му е ясно че там сте се опитали да извършите някаква манипулация и сте омазали разпознаването и .Кажете какво сте се опитвали да правите?

с тази програма от този род може да манипулирате и да накарате да сработи тази флашка пак ви казваме инфо ни трябва http://rmprepusb.en.uptodown.com/

Редактирано от Gangosa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още от преинсталация на комп-а не ми открива драйвърите на никой у-во...Не знам от какво е...Съмняваме ме windows update..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм в биоса да не е забранено . Кажете операционна система марка на дъното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има възможност функцията plug and play да не работи коректно  . Другата възможност е спомената от колегата преди мен - Не добра инсталация на ОС ( лошо копие най-вероятно ) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 Ultimate x64 bit... Motherboard Name Gigabyte GA-G31M-ES2C v1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом все пак устройствата се появяват но с удивителни , то тогава хардуера на системата работи . За всичко останало става въпрос за скапано копие на Уиндоус или липса на драйвери за съответните устройства .Не е задължително да Уиндоус да конфигурира драйвери за всяко устройство което в включено . Автора да опита с някоя друга флашка . Ако и нея не я разпознава , да не губи време и да направи следните две неща :

1. Влизане в БИОС и връщане настройките по подразбиране

Рестарт и пробване какво е положението

2. Преинсталация на ОС със друго копие на Уиндоус .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.