Премини към съдържанието
Versace

Драйвери за samsung np300v5zh

Препоръчан отговор

Здравейте, трябват ми драйвери за samsung np300v5zh за Windows 8.

Някой ако може да даде линк ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този лаптоп няма драйвери за Windows 8. Предполагам няма поддръжка, защото лаптопа не e много нов.

Следващият път като търсите драйвери, проверявате в сайта на производителя. Линка с драйвери излезе,

като пръв резултат от Google.

Опитайте с тези за Windows 7. Ако не са съвместими, ще трябва да инсталирате пак 7-ца.

Имайте предвид, че има драйвери за 32bit, както и за 64bit. Затова сваляте тези, за която ОС сте качили.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че няма в сайта проверил съм, иначе си имам за 64битова ОС. Въпроса е дали някъде няма ?

Редактирано от Versace (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще могат ли да се намерят или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще могат ли да се намерят или не?

А опитахте ли тези за 7–ца дали стават и за 8-цата?

Добре, толкова ли не може да се досетите, че щом няма драйвери в сайта на производителя, няма никъде!

Съответно мога да Ви насоча да търсите драйвери за устройствата за Windows 8 (но пак казвам, че може и да не намерите ,ако никой не е "писал" такива).

Като сваляте си една AIDA64, и оттам гледате какви са Ви устройствата, и влизате в сайтовете на производителите. И търсите драйвер, за

всеки по отделно. Примерно за видео картата (ако е nvidia) може да потърсите в сайта им. Също, ако звуковата карта е Realtek, пак в техния сайт гледате.

И така продължавате. Но, за специалните драйвери, като Utilities, (зa Fn бутоните например), няма да намерите, затова по хардуерния идентификатор, търсите драйвери за всяко едно.

С комбинация от отделните методи, се постига успех стига да има драйвери за дадено устройство и ОС в мрежата!

Но както казах тези за Windows 7, може и да станат и за по-новата ОС (затова опитайте).

От мен това. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.