Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , не знам дали това е точното място за тази тема ,но  имам следния проблем  с рутер TP-LINK - TL-WR740N  съм ,  днес след обяд връзката чрез wi-fi на лаптопи , телефони и други преносими устройства спря само на главният компютър имам интернет чрез кабела и рутера е свързан към този комп. Рестартирах поне 3 пъти и нищо не става , чрез други рутери преносимите устройства се звързват без проблем , моля кажете какво да направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте , не знам дали това е точното място за тази тема ,но  имам следния проблем  с рутер TP-LINK - TL-WR740N  съм ,  днес след обяд връзката чрез wi-fi на лаптопи , телефони и други преносими устройства спря само на главният компютър имам интернет чрез кабела и рутера е свързан към този комп. Рестартирах поне 3 пъти и нищо не става , чрез други рутери преносимите устройства се звързват без проблем , моля кажете какво да направя.

Най малкото , което сега можете да направите е да изключите рутера от мрежата поне за няколко минути и след това отново да го включите. След това напишете дали има същият проблем и ще мислим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най малкото , което сега можете да направите е да изключите рутера от мрежата поне за няколко минути и след това отново да го включите. След това напишете дали има същият проблем и ще мислим.

Да изключих рутера за близо 40 минути , пак никакъв резултат нищо не става пробвах на 2 смартфона и на лаптоп интернет има само на настолния PC.

Редактирано от Nadelina Ivova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей ! Опитай да влезеш в настройките на рутера чрез твоя Default Gateway от cmd- ipconfig ! Провери дали WLAN или WIFI има отметка на "ON". Доста често ми се случва с нови рутери, но пък вече знам къде е проблема. Виж дали и при теб нещата стоят така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж това, това и това за да си улесним взаимно живота.Ако пак не става, пиши да го мъдрим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж това, това и това за да си улесним взаимно живота.Ако пак не става, пиши да го мъдрим.

Нищо от тези неща не ми помогна изчетох ги , но точно това , което ме интересува не намерих ? Извинете за незнанието ми , но как се влиза в cmd-ipconfig?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.