Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, Преди близо година монитора ми започна да премигва бяла светлина смисъл целия става бял за по малко от секунда като намаля скоростта на 60 херца се оправя но ако играя по ''тежки'' игри като BF3 започва и не спира намалям всичко и пак не става. И другият ми въпрос: В долната част на монитора излезе някакво ''петно'' все едно е счупен дисплей на телефон и от време на време става по - голямо друг път се намаля но не се маха. Един приятел ми каза че това е изгорял пиксел и ако е така има ли начин за поправка или нов монитор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти между петно и пиксел правиш ли разлика? Ако питаш мен си за нов монитор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей. За първият случай- пробвай да изключиш Aero ако си на Windows Vista/7/8/8.1, а за втория- можеш ли да го снимаш за да се види дали е изгорял пиксел ? Ако е- няма начин за поправяне освен нов монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимка от една друга тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тагвай си линковете ! 

Да, изглежда, че си ударил монитора с нещо, а след което се е счупил, или пикселите са изгорели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей. За първият случай- пробвай да изключиш Aero ако си на Windows Vista/7/8/8.1, а за втория- можеш ли да го снимаш за да се види дали е изгорял пиксел ? Ако е- няма начин за поправяне освен нов монитор.

Ми изключих Auro ми да има разлика пак от време на време става но е поносимо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми изключих Auro ми да има разлика пак от време на време става но е поносимо.

Смяна на монитора е най-удачното решение :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,имам проблем с латопът ми става на дума , дисплеят ми се счупи и реших да свържа лаптопът към телевизорът с HDMI кабел .Изключих го дръпнах го от контакта и го оставих напълно изключен за два часа после баща ми дойде и реших да му го покажа но без признаци на живот никакъв индикатор никакъв вентилатор нищо успях да заредя батерията за да мога да го подкрам но също нищо благодаря предварително ако някой може да ми помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,имам проблем с латопът ми става на дума , дисплеят ми се счупи и реших да свържа лаптопът към телевизорът с HDMI кабел .Изключих го дръпнах го от контакта и го оставих напълно изключен за два часа после баща ми дойде и реших да му го покажа но без признаци на живот никакъв индикатор никакъв вентилатор нищо успях да заредя батерията за да мога да го подкрам но също нищо благодаря предварително ако някой може да ми помогне

забравих да добавя какъв е модела на лаптопът Acer Aspire e1- 571 2,2 GHz Intel i3 Intel HD Graphics 3000   4GB ram 750 HDD 15'6 " HD LED LCD 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Veselin Mateev
      Здравейте, хора! От април месец имам компютър и искам да си свържа вторият мониотр който ползвах на лаптопът ми. Кабелът е ВГА, видео картата ми няма ВГА. Поради тази причина си купих преходник ДВИ-Д към ВГА. Пробрах се, пробвах го но не тръгна. Отидох смених го, пробвах новият и пак не тръгна. Някой може ли да ми каже каква може да е причината? 
      Благодаря предварително!
    • от Don Tony
      Здравейте. 
      От няколко дни имам някакъв странен проблем с монитора. 
      Дава червеникаво , леко размазано ... 
      Примерно бялото го дава едно такова леко розовко, черното - оранжево няк'во.
      Забeлязах и че леко премигва примерно от aero effect-a .  
      Рових в настройките на монитора - нищо. 
      Дори преинсталирах Windows-a че почнах да мисля че може да е нещо с драйвърите - к*рец. 
      Монитора е LG FLATRON W1934S . 
      Някакви идеи ? 
    • от FoxterBG
      Добър ден. Имам следния въпрос. Как да свържа 2 монитора на 1 компютър. Монитори те са V193HQL (Едни и същи), Видео картата Nvidia 750 ti ph и дъното http://www.asrock.com/MB/AMD/FM2A55M-VG3/index.bg.
                                          Благодаря предварително
    • от Боби Акулата
      Здравейте и за много години!  Искам да ми кажете някои модели монитори със много тънка рамка и предната част на рамката да бъде напълно равна със дисплея на монитора и да вадят кристално чиста картина? Без моделите на Apple,там цените са космически!  Благодаря! 
    • от dragonaz
      Здравейте, имам бюджет от 140 лева, и бих искал да си закупя монитор втора употреба.
      Спрял съм се на два модела и ще помоля за ваше мнение, за да мога да избера.
      Модел: 22"   NEC MultiSync EA222WMe дават 1 година гаранция
      Работна резолюция :1680x1050
      Яркост :250 cd/m2 
      Контраст :1000:1 Динам. контраст: 30'000:1
      Време за реакция : 5ms 
      Големина на точката : 0.282mm 
      Вид на матрицата : TN    
      135лв

21" NEC Multisync 2170nx, 1600x1200, 1000:1, 300cd/m2, 8ms; VGA, DVI;21" NEC Multisync 2170nx, 1600x1200, 1000:1, 300cd/m2, 8ms; VGA, DVI;
      Тука му дават 2 години гаранция! 
      129 лв.
      Ако ми споделите и други предложения ще съм ви благодарен, както и мястото от където да го закупя.
      Аз съм от София.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.