Премини към съдържанието
  • ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Veselin Mateev
      Здравейте, хора! От април месец имам компютър и искам да си свържа вторият мониотр който ползвах на лаптопът ми. Кабелът е ВГА, видео картата ми няма ВГА. Поради тази причина си купих преходник ДВИ-Д към ВГА. Пробрах се, пробвах го но не тръгна. Отидох смених го, пробвах новият и пак не тръгна. Някой може ли да ми каже каква може да е причината? 
      Благодаря предварително!
    • от Don Tony
      Здравейте. 
      От няколко дни имам някакъв странен проблем с монитора. 
      Дава червеникаво , леко размазано ... 
      Примерно бялото го дава едно такова леко розовко, черното - оранжево няк'во.
      Забeлязах и че леко премигва примерно от aero effect-a .  
      Рових в настройките на монитора - нищо. 
      Дори преинсталирах Windows-a че почнах да мисля че може да е нещо с драйвърите - к*рец. 
      Монитора е LG FLATRON W1934S . 
      Някакви идеи ? 
    • от FoxterBG
      Добър ден. Имам следния въпрос. Как да свържа 2 монитора на 1 компютър. Монитори те са V193HQL (Едни и същи), Видео картата Nvidia 750 ti ph и дъното http://www.asrock.com/MB/AMD/FM2A55M-VG3/index.bg.
                                          Благодаря предварително
    • от Боби Акулата
      Здравейте и за много години!  Искам да ми кажете някои модели монитори със много тънка рамка и предната част на рамката да бъде напълно равна със дисплея на монитора и да вадят кристално чиста картина? Без моделите на Apple,там цените са космически!  Благодаря! 
    • от dragonaz
      Здравейте, имам бюджет от 140 лева, и бих искал да си закупя монитор втора употреба.
      Спрял съм се на два модела и ще помоля за ваше мнение, за да мога да избера.
      Модел: 22"   NEC MultiSync EA222WMe дават 1 година гаранция
      Работна резолюция :1680x1050
      Яркост :250 cd/m2 
      Контраст :1000:1 Динам. контраст: 30'000:1
      Време за реакция : 5ms 
      Големина на точката : 0.282mm 
      Вид на матрицата : TN    
      135лв

21" NEC Multisync 2170nx, 1600x1200, 1000:1, 300cd/m2, 8ms; VGA, DVI;21" NEC Multisync 2170nx, 1600x1200, 1000:1, 300cd/m2, 8ms; VGA, DVI;
      Тука му дават 2 години гаранция! 
      129 лв.
      Ако ми споделите и други предложения ще съм ви благодарен, както и мястото от където да го закупя.
      Аз съм от София.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.