Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет банда :)

Искам да помогна на един приятел и имаме леко затруднение .

Човека си е изнамерил отнякъде мини лаптопче * notebook speed mn1020*

Та молбата ми е Ако някой има информация ..Кой е производителят на това чудо ???

На него няма никаква информация за производител . Само марката я пише .

Каза че е ровил и в него ама не е намерил нищо съществено .

Цялата работа е че трябват драйвъри за него а не иска да работи нормално с драйвъри от разни такива програми .Каза ми че е качвал но все нещо не е вървяло ..

Трябват му драйвъри за звук .

Аз рових из мрежата но се предавам ..Не намерих производител .Странна работа .

Ако ще ме питате за друга информация не мога да ви дам .Поне ако някой знае да каже кой е сътворил това чудо на техниката ???:ДДД

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Speed MN1020 mini, 10.1

Procesor: Intel Atom CPU N270 1.60GHz, 1 Core, 2 Logical Procesors 
HDD: Fujitsu 160 GB 100% Performance/100% Health 
Memorija: 1GB DDR2 667 MHz 
Dispelj: 10.1" 
Konekcija: LAN, WLan, 
VGA: Intel® Graphics Media Accelerator 950 -945 Chipset Family 256MB 

Това излиза след кратко търсене в мрежата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ето и от мен нещо, ако поне изглежда така, както е на страницата:  http://www.limundo.com/kupovina/Racunari-i-oprema/Laptop-i-tablet/10%E2%80%9D-12%E2%80%9D/Laptop-Speed-model-MN1020-10-1-/16602101

На по задни страници в Google има доста коментари по чуждестранните форуми. разбира се и ...линкове.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Speed MN1020 mini, 10.1

Procesor: Intel Atom CPU N270 1.60GHz, 1 Core, 2 Logical Procesors 

HDD: Fujitsu 160 GB 100% Performance/100% Health 

Memorija: 1GB DDR2 667 MHz 

Dispelj: 10.1" 

Konekcija: LAN, WLan, 

VGA: Intel® Graphics Media Accelerator 950 -945 Chipset Family 256MB 

Това излиза след кратко търсене в мрежата.

Това добре :) Обаче не ще да тръгва .Явно му трябват драйвърите от производителя . Пробвал е да качи драйвъри но машинката не ще да тръгва с тях .Та ако имаш идея или инфо да ми кажеш кой е производителя ?  Та да се влезе в сайта му и де се изтеглят от там . Аз също намерих няколко неща с информация но с нея нищо не става .

Та въпросът ми е кой е родил това чудо на бял свят ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Това добре :) Обаче не ще да тръгва .Явно му трябват драйвърите от производителя . Пробвал е да качи драйвъри но машинката не ще да тръгва с тях .Та ако имаш идея или инфо да ми кажеш кой е производителя ?  Та да се влезе в сайта му и де се изтеглят от там . Аз също намерих няколко неща с информация но с нея нищо не става .

Та въпросът ми е кой е родил това чудо на бял свят ? :)

Пак Ви напомням, че срещнах доста линкове с коментари и страници за теглене на драйвери. Остава да си ги потърсите.

По подробна информация сигурно ще намерите в самия нетбук, след като му свалите долният капак. Особено, ако се вижда част от дънната му платка. По тези текстове ще се ориентирате по-подробно към кой производител да се насочите. Пожелавам Ви успех!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи търсих днес търся .Наистина има даже и аз мога да кача линкове за него тук .Самата машинка не тръгва като се опиташ да инсталираш драйвъра и не иска да тръгне с него . ac=3 acm audio kodek Е това му трябва и като го качи самия лаптоп не може да го приеме .В смисъл не може да се инсталира .Все пак ви благодаря за помощта продължавам да се ровя . То бяха блогове то бяха форуми .Ама няма начин .Приятелите са за това .Да си помагат :) Все пак търся производител . Ако намеря преди някой от вас ще пиша в тази тема .Лека вечер от мен .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Снощи търсих днес търся .Наистина има даже и аз мога да кача линкове за него тук .Самата машинка не тръгва като се опиташ да инсталираш драйвъра и не иска да тръгне с него . ac=3 acm audio kodek Е това му трябва и като го качи самия лаптоп не може да го приеме .В смисъл не може да се инсталира .Все пак ви благодаря за помощта продължавам да се ровя . То бяха блогове то бяха форуми .Ама няма начин .Приятелите са за това .Да си помагат :) Все пак търся производител . Ако намеря преди някой от вас ще пиша в тази тема .Лека вечер от мен .

Ето: http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Codec-Packs-Video-Codecs/AC3-ACM-Decompressor.shtml  

Направо за теглене. Но може би има други проблеми за да не приема инсталацията. Все пак опитайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теглите си driver pack solution и всичко ще намери  :D

и така ще работи че думи за сравнение няма да има 

същата работа като с кодек пакетите накрая боза 

Дай един лист с устройствата от аида и ще ти намериме всичко

чипсет е интел така че смело от сайта им 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.