Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

решил съм си да си купя нов процесор ако може да ми препоръчате някои геимърски до 500 лева аз съм си избрал intel i5 2500k ако може вия като по компетентни от мен (надявам се) нещо по добро и да опишете защо е по добро благодаря. http://prikachi.com/images/118/6928118L.jpg другия  въпрос е дали ще стане този или които ми предложите процесор на това дъно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи заглавието,за да не бъде пак махната темата и ще поговорим какво е "геймърски" процесор,защо избираш прекрасното,но старо Санди и какво общо има невидимото в далечната мъгла дъно на шота и какво-не.

пп Кои са "вия"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код:I7-3770 /3.4G/8M/BOX/LGA1155 Обща стойност - 524.98 лв. с ДДС За 25лв. отгоре се взима I7. Повечето колеги ще кажат, че няма смисъл от I7 за игри," I5 е предостатъчен..." След време повечето игри ще изискват по-силен процесор от I5 като например Crysis 3 :-)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код:I7-3770 /3.4G/8M/BOX/LGA1155Обща стойност - 524.98 лв. с ДДС За 25лв. отгоре се взима I7. Повечето колеги ще кажат, че няма смисъл от I7 за игри," I5 е предостатъчен..." След време повечето игри ще изискват по-силен процесор от I5 като например Crysis 3 :-)

ОК но знаеш ли дали ще ми стане на дуното 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че няма, няма... да не говорим че дъното ти е със чипсет Н61, което обезмисля К процесори. (дори и някой да ме секне със но К оувърклокинг на Санди, не съм запознат.. съмнявам се толкова слабо съно да му позволи)  

Упс, за това като се работи се работи а като се пише по форуми... не се дозагледах в сокетите... @VipKokataсъжалявам за упрека

PS: сега като се замислих, бих ти препоръчал да обновиш платформата... опитай се да продадеш тези части и ако 500 лв ти е тавана можеш да вземеш нещо като това:

ASROCK B85 PRO4 - 125лв

INTEL CORE i5-4440 -325лв

Редактирано от Кристиян Дамянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще стане!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код:I7-3770 /3.4G/8M/BOX/LGA1155Обща стойност - 524.98 лв. с ДДС За 25лв. отгоре се взима I7. Повечето колеги ще кажат, че няма смисъл от I7 за игри," I5 е предостатъчен..." След време повечето игри ще изискват по-силен процесор от I5 като например Crysis 3 :-)

И какво му е "по-силното",даже отстъпва на някои 5ци.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XEON E3-1230V2/QUAD/3.3/8MB

Обща стойност - 416.44 лв. с ДДС

Кико може да потвърди, че Crysis 3 върви идеално на 1230V2.

ПП: С останалите пари може да се вземе едно ССД.

Примерно така:

A-DATA SSD SP900 64GB SATA3

Обща стойност - 514.70 лв. с ДДС

Редактирано от Twingo™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 416.44 лв. с ДДС

Кико може да потвърди, че Crysis 3 върви идеално на 1230V2.

ПП: С останалите пари може да се вземе едно ССД.

Примерно така:

XEON E3-1230V2/QUAD/3.3/8MBA-DATA SSD SP900 64GB SATA3

Обща стойност - 514.70 лв. с ДДС

Е ти пък сървърен процесор за игри ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този модел E3-1230V2 се доближава до I7 :-) Процесора се справя много-добре с игрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.