Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Meiko

Имам чуството че някой ме DDOSва

Препоръчан отговор

Публикувано изображениегледайте кви черни адреси ми излизат в wiresharkвъзможно ли е това да е ddos атака?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно е възможно. Защитна стена нямате ли ? Проверено ли е за зловреден софтуер на машината ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете си изключенията на стената (програмите който имат разрешение в стената за ползване и синхронизация с компютъра ви) явно сте разрешили приложение което дава информация или следи вашия компютър и го праща на друг IP Client) обикновено това правят зловредните софтуери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако беше DDOS атака изобщо нямаше да имаш интернет. Освен ако атакуващият е някой нуб, който идея си няма какво прави и/или софтуерът, който използва е някакъв идиотски. Ако искаш да DDOS-неш някого качествено го правиш по UDP, а не по TCP и за по-малко от 10 секунди го оставяш без интернет в продължение на часове, понякога и цели дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.