Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Meiko

Имам чуството че някой ме DDOSва

Препоръчан отговор

Публикувано изображениегледайте кви черни адреси ми излизат в wiresharkвъзможно ли е това да е ddos атака?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно е възможно. Защитна стена нямате ли ? Проверено ли е за зловреден софтуер на машината ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете си изключенията на стената (програмите който имат разрешение в стената за ползване и синхронизация с компютъра ви) явно сте разрешили приложение което дава информация или следи вашия компютър и го праща на друг IP Client) обикновено това правят зловредните софтуери.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако беше DDOS атака изобщо нямаше да имаш интернет. Освен ако атакуващият е някой нуб, който идея си няма какво прави и/или софтуерът, който използва е някакъв идиотски. Ако искаш да DDOS-неш някого качествено го правиш по UDP, а не по TCP и за по-малко от 10 секунди го оставяш без интернет в продължение на часове, понякога и цели дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.