Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Наскоро си взех нов компютър, който е с вградено видео, което дърпа от РАМ паметта. РАМ паметта трябва да е 4 ГБ, а и Windows-a ми поддържа максимум 3 ГБ.. Така се сваля на 2 и нещо ГБ. Сегашната памет е на 1333 MHz, а аз намерих на много удобна цена 1600 MHz 4 ГБ. Могат ли да работят заедно или ще има проблеми? Прикачих снимка от EVEREST, ако е нужна.

post-343070-0-57934500-1389078150_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Кажи си марката на дъното и кажи какви Памети си си купил, за да видим дали въобще са съвместими.

2. С 32 битова ОС си, така че няма смисъл да слагаш другата плочка РАМ. Повече от 3 Gb няма да ти разпознае.Ще трябва да смениш ОС.

3. Ако двете РАМ памети са съвместими ще работят на ниската честота.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да имат проблеми да работят заедно, но ще работят на по-ниската честота - 1333 мхз.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното ми е ASUS F2A 55-M LK2 и да, запознат съм с това, че трябва да сменя ОС :) Инсталираната сега РАМ памет не успях да я сваля, но видях, че е Kingston. Още не съм си купил паметта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Bring
      Имам компютър Dell optiplex 7010 имам една плочка рам DDR3 1600mgh на samsung и още две на kingston DDR3 1333 mgh рамта на samsung като размер и начин на направа ми изглежда по-различна от тая на kingston ще бъдели съвместима рамта на kingston с дъното ми на Dell?

• от Emiliq Boqnova
      Потърсих из сайта с търсачката, но не открих подобен казус. Ако модератора прецени, нека насочи темата в правилното направление. 
      Здравейте съфорумници, специалисти, знаещи.
      Моля за съдействието Ви, за компетентното Ви мнение, относно проблема. Имам тези данни, дано са достатъчни. Разполагам с телевизор Филипс-42PFL5008M/08 със счупена матрица. Имам и налична, здрава матрица с номер LC420EUF-PFF1 от Филипс-42PFL7108 K12. Въпроса е: дали ще бъдат съвместими, така че да сложа здравата матрица на мястото на счупената? Благодаря Ви предварително.
    • от canko99
      Добър ден! Сложил съм си в мазата, уж, за да майсторя разни работи фасунга с два контакта от практикера, но не стават за шуко, искам да питам ако си взема такъв разклонител за контакт, ще стане ли, че много искам да ползвам мазата като ателие. Има ли такива разклонители във вашите градове, че на нашите железарии-няма, а из интернет, ги има по разни сайтове, направих поръчка, и от 1 месец не са ми я пратили! Мерси предварително!

• от CarToFa
      Здравейте ,скоро си купих компютър ,който е на 4 5 години .Смених му видео картата ,защото старата не тръгваше с Asus  Nvidia Gt730 4GB втора ръка и друга забележка ,че хардиск ми издава шум постоянно.Проблема ми е като играя и по някое време екрана ми замръзва и може след малко да отбие или не отбива а трябва да го рестартирам ,някой път ми се променя и резолюция и в настройки ми няма оптималната която е 1440 х на нещо си . Компютър е с 4 рам ДДР3 и процесос Интел Пентиум 3.0 гигахерца двуядрен .Гледам съм температура ,но си седят по на 40 градуса някъде.
      Ще бъда благодарен ако помогнете .Ако трябва още информация пишете.
      Благодаря предварително.
    • от Александър Банов
      Здравейте! Мислех да си купя рам памет за да обновя машината. Но проблема е, че не знам от къде или каква  точно. Трябва ми 4 Gb DDR3. Сегашната ми е  ADATA 4 Gb DDR3  1600 gb. Има ли значение или да купувам тая която ми падне.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.