Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

При редакцията на документ в Google Drive, в doc формат, искам да маркирам съдържанието (contents) с директен линк към позиция по-надолу в текста (както в уикипедия, например). Би трябвало да е в Link, но не ми излиза възможност за свързване. Имате ли някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от God_89
      Здравейте колеги, 
      Трябва ми софтуер за маркиране на стоки. Програмата ще се ползва за лична употреба и по скоро за водене на "разбита статистика" по отделно за всеки артикул. Всички сме виждали в кафенетата примерно как сервитьорката маркира на монитор (тъч скрийн), като на него отгоре в различни раздели (топли напитки, безалкохолни, алкохол... и т. н.) са предварително зададени наличните стоки и във всеки раздел има зададени артикули (примерно в "топли напитки" има кафе, чай...) без да се използва баркод четец. Та програмата която ми е нужна е нещо подобно. Няма да използвам баркод четци или касови апарати. Идеята е предварително да се зададат наличните артикули и цените им в определени раздели, след това с мишка да могат да се отварят разделите, да се маркират избраните стоки, в програмата да има опция за край на избирането и да показва общата сума. Освен това трябва да има опция за приключване на работния ден и след въвеждане на парола да покаже цялата сума на продажбите и от коя стока по колко броя са продадени! След което да се занули и да започне отново. Не е нужно да помни дни назад сумите или пък да могат да се вадят отчети и т.н. Както вече казах, няма да има касови апарати или да е нужно от нея да се принтират отчети и т.н.
      Съвсем елементарна програма, която ще се използва за собствени нужди от собственик на каравана за контрол на работника. Моля, ако някой знае дори и по - сложна програма, с повече възможности (но притежаваща изброените по горе от мен) да пише.
      Далеч съм от мисълта, че ще бъде безплатна, но най евтината подходяща за моите нужди, която намерих и е с още стотици опции е 200 лв. без ДДС, което сами разбирате, имайки предвид целта за която ще бъде използвана, цената ми е висока. Предварително ви Благодаря. Поздрави...
    • от AleksandarK88
      Курсорът на spreadsheet-а в Google Docs се движи по една клетка нагоре и наляво след всяко въвеждане на информация. Проверих как става настройката на движението на курсора в обикновенния Excel, но тук няма такива опции. Някакви идеи как да спра курсора?

Александър
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.