Премини към съдържанието
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ajibas
      Основния ми рутер е ZTE ZXDSL-531b!Имам резерва Huawei HG530.
      Питането ми е мога ли да ползвам "хуявея" като repeator,усилвател на Wi-Fi връзката за да мога да хващам и във другия край на апартамента!?
      Имам паролите и на 2-та модема.
    • от David Vladislavov
      Днес си купих чисто нов телефон ZTE Blade L2  от виваком слагам глобулската карта и какво да видя!
      ENTER SIM ME lOC (NP)(REMAINS:5 INPUT 12 DIGITS AT LEAST.
      Явно изисква някакав код.Ето и imel:865363026007621. Ако някой знае нещо моля помогнете
    • от Martyn Stanchew
      Някой може ли да ми обясни как да ъпгрейдна софтуера на телефона ми ZTE Blade III от Android 4.0 Ice Cream Sandwich до 4.4 KitKat? Чувал съм, че става някак си с CyanogenMod, но не съм сигурен как точно.. Ако някой ми обясни ще съм му благодарен.
    • от nage
      Значи гледам, че освен репликите, които в 99% от случаите спират да функционират след 1вата година (ако въобще са го правели преди това), производители като ZTE, Lenovo и Аcer пускат доста примамливи смартфони с чудесно съотношение цена/функции.

Тези апарати обаче идват отвъд ЕС, следователно към сметката трябва да се прибави 20% ДДС, евентуално мито (някои стоки са с тарифа на митото 0%, но не знам смартфоните влизат ли в тази категория) и други митнически такси + загубено време в митницата. Единственото, което знам със сигурност е, че ако стоката се изплаща от юридическо лице извън ЕС и струва до 150 евро - не се облага.

Много моля някой, който е поръчвал от сайтове като http://www.expansys.com/ , tmallbox.com и etotalk.com да сподели точно колко над цената плаща за митническите простотии.

И още един въпрос - възможно ли е да бъдат прескочени митническите мизерии? Преди имаше един трик изпращача да слага надпис "подарък", но май вече не е актуален. В английския и германския eBay тези телефони пак се пращат от Китай/Тайван и пак ще има цакане.
      Предлагат ли се някъде в интернет тези телефони с произход страна-членка на ЕС, дори и да са с по-висока цена?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.