Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Привет!

Преди няколко месеца си купих евтина машина с китайско захранване. Така да се каже, прецакаха ме. Сега компютърът е малко шумен, а и ми се иска да съм сигурен, че нищо няма да изгори. Та въпросът ми е, струва ли си да продам това захранване, да добавя още малко и да си взема някой 300 или 350-ватов фортрон втора ръка? А какво да гледам, когато го купя, за да съм сигурен, че е надеждно?

Редактирано от Twingo™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Преди няколко месеца си купих евтина машина с китайско захранване. Така да се каже, прецакаха ме. Сега компютърът е и малко шумен, а и ми се иска да съм сигурен, че нищо няма да изгори. Та въпросът ми е, струва ли си да продам това захранване, да добавя още малко и да си взема някой 300 или 350-ватов фортрон втора ръка? А какво да гледам, когато го купя, за да съм сигурен, че е надеждно?

Със сигурност Фортрона ще е много по-добре пред някой китайски дрънкалник. Струва си покупката да. Ще гледаш захранването да е с Active PFC.

PSU FORTRON FSP350 60APN 85

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си струва. Това китайското се чудя кой ще излъжеш да го купи и колко смяташ да му искаш. Пък и като искаш да си спокоен, събери 100-ина лв. и вземи някой CM GX или RAIDER.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Преди няколко месеца си купих евтина машина с китайско захранване. Така да се каже, прецакаха ме. Сега компютърът е малко шумен, а и ми се иска да съм сигурен, че нищо няма да изгори. Та въпросът ми е, струва ли си да продам това захранване, да добавя още малко и да си взема някой 300 или 350-ватов фортрон втора ръка? А какво да гледам, когато го купя, за да съм сигурен, че е надеждно?

Захранването от подписа ми е втора ръка, като трябва внимателно да прегледаш обявите на този, който го продава, както и оценката му за продадените вещи  колко са доволни (говорим за продавалник) и колко предмета е продал :)Но пък един фортрон втора ръка е към 30 лева с доставката стават 35, та чисто ново е към 50 та май се обезсмисля втората ръка...

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те всичките са Made in China.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това пък защо да го гледа?

Е как защо пък сега ? Така извадено от контекста ?

Active PFC се справя малко по-добре с корекцията на напреженията.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.