Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер колеги.Преди 1/2 месеца си купих мишката "Bloody V7" , но тогава малкия ми племенник , я искаше много и реших да му я подаря. Днеска ми дойде чисто нова "Bloody V7" , същия модел но е много бавна, бавно се дживи бавно стреля в игрите като "Counter-Strike" , и т.н. Гледах едни клипове в тубата, но не разбирам много,много руския език и не мога да намера точно това което търся. Ще съм благодарен, някой които я има да ми каже, кои настройки трябва да се барнат, да се оправи бързината на мишката и т.н.П.с. Драйварите са инсталирани!!! Даже изтеглих, някакъв файл от сайта им "Bloody4" , но като си нямам хал хабер руски език, не мога се справя. Благодаря на отзовалите се в темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не притежавам въпросната мишка но ще се опитам да помогна.

Чуствителността, може да се увеличи с програмата, която върви с мишката:

От таба Sensivity настройвате dpi на мишката (1200, 1600,3200). Също може да увеличите Hz, за да има по малък lag: Например да ги направите 500-1000.

Разгледайте този клип, как се настройва. Разбира се винаги може да коригирате настройките докато получите желания резултат.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.