Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте!

Първо извинявам се ако това не е правилния раздел, но видях, че има тема за ebay рехиш, че тук е мястото. Та някой пазарувал ли е от въпросния сайт за хардуер или изобщо запознат ли е как става пазаруването от международни сайтове?

Примерно ето списък с процесори на Амд:

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=100007671+50001028&IsNodeId=1&bop=And&Order=PRICE&PageSize=20&Page=2

Доста от обявите са с безплатна доставка, а мисля, че онлайн магазина се намира в америка. Това значи ли ,че ако поръчам ще има някакви такси за изпращане на пратка в друга държава ако изобщо може да се пазарува от България и т.н? :rolleyes:

Редактирано от jamc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да освежим малко темата . Преди когато се пазаруваше от NewEgg нямаше в списъка България . Сега гледам ни има вече . Пробвах с една поръчка докато ми излезе да плащам . Исках да видя колко ще ми излезе доставката . Ама нищо не излезе , остана си само цената на поръчаното . Някой дали е пазарувал скоро от NewEgg директно без да е ползвал външни доставчици .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.