Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте не ми отваря тази папка C:Documents and SettingsпотребителApplication DataSkype ето я и грешката: http://prikachi.com/images/940/6931940y.jpg надявам се да ми помогнете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси папката на Skype тук %AppData%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи мога ли да видя хронологията си от сайта на Скайп защото хронологията ми са изтри от компютъра, а ако има някаква възможност да си възстановя хроногията директно на скайпа още по - добре :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи мога ли да видя хронологията си от сайта на Скайп защото хронологията ми са изтри от компютъра, а ако има някаква възможност да си възстановя хроногията директно на скайпа още по - добре :)

Как така ти се изтри хронологията?

Да не би да си си преинсталирал компа, и тогава да се е изгубила.

Така ли да го разбираме?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така :)

То по принцип хронологията се съхранява във папка Skype,която се намира във %аппдата%.

След преинсталация, тази папка се изстрива.А със нея и хронологията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали не е възможно по някакъв начин да се възстанови или това е напълно невъзможно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прекалено минимален шанс да възстановиш нещо с помощта на Recuva но не пречи да опиташ ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали не е възможно по някакъв начин да се възстанови или това е напълно невъзможно ?

Опитай, да се свържеш със някого, който сте имали връзка преди преинсталирането, и той не си е изтрил хронологията.

Дали няма да се появи и при теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора да не се самозалъгва и да губи време . Изтритата хронология в Скайп  след преинсталация няма как да върне . Информацията се съхранява на сървърите на Скайп . Програмата Recuva няма да помогне с нищо в случая . Командата която е дал колегата Бачо е точно %AppData%  и се пише в RUN (Изпълнение ) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора да не се самозалъгва и да губи време . Изтритата хронология в Скайп  след преинсталация няма как да върне . Информацията се съхранява на сървърите на Скайп . Програмата Recuva няма да помогне с нищо в случая . Командата която е дал колегата Бачо е точно %AppData%  и се пише в RUN (Изпълнение ) .

Сещаш ли се защо подчертах част от текста ти в зелено? Защото противоречи на написаното в червено!!! ;)

Recuva може и да възстанови файловете от папката на скайп в Appdata, но може и да не ги възстанови (зависи как точно е форматиран дяла)!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една много полезна тема за автора.

Мисля че отговаря на питането му..

Вярвам ще получи отговор:

http://www.androidbg.com/forum/topic40462-vzstanovyavane-na-khronologiya-ot-skaip.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сещаш ли се защо подчертах част от текста ти в зелено? Защото противоречи на написаното в червено!!! ;)

Recuva може и да възстанови файловете от папката на скайп в Appdata, но може и да не ги възстанови (зависи как точно е форматиран дяла)!

Нещо не си разбрал или не си в час . Описаната команда в червено е лека поправка на написаната от Бачо . Това е просто за информация и уточнение , за да няма последващо чудене и нов въпрос . Останалото си е точно и вярно - информацията се съхранява на сървърите на Скайп., но това не помага с абсолютно с нищо . Аз поне не знам човек да му е дадена възможност да я изтегли от там ,по обясними причини-за да ти се предостави такава информация трябва да докажеш че ти си човека от акаунта . Как ще се случи това , с мейл и паролата му ли ? Всеки би могъл да се докопа до тези данни по един или друг начин . При преинсталиране на системата и формат могат да се възстановят снимки , текстови файлове какво ли не . Правил съм го не веднъж . Хронология в скайп не може , дори само след изтриването и . Там самите файлове са с друго разширение и въобще от обяснения просто няма смисъл ... Надявам се този път да си разбрал .

Поздрави и лек ден .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако микромеките са направили да се съхранява хронологията в сървърите може, но преди да стане тяхна собственост не се е съхранявала в никой сървър! Имаше си я само в appdata от където съм я възстановявал с Recuva ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.