Премини към съдържанието
D101149

Хостене на компютъра който ползвате- удоволствие или грях

Препоръчан отговор

:)  Чудя се дали да хостя на моята машина сървър за игра на име : Live For Speed от 13:30 до 22:30...И дали ще ми навреди на машита ето ги и параметрите на машината ми:Дъно : Gigabyte GA-G31M-ES2C v1Процесор : CPUID CPU Name Intel® Core2 Quad CPU Q8200 @ 2.33GHzРам : DIMM1: Kingston (2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM) две платки са общо 4гбХарддиск: 1ТБМисля да си хостя на тази машина и искам да си изкажите мненията относно машината и какво ще стане ако хостя и го ползвам? Сиг. ще му сложа още 1 вентилатор да охлажда, я то колко ще охлажда, но за 5-10лв. толкова...П.С BTW дали има значение битовата система дали 32(86) или 64 ;) 

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)  Чудя се дали да хостя на моята машина сървър за игра на име : Live For Speed от 13:30 до 22:30...И дали ще ми навреди на машита ето ги и параметрите на машината ми:Дъно : Gigabyte GA-G31M-ES2C v1Процесор : CPUID CPU Name Intel® Core2 Quad CPU Q8200 @ 2.33GHzРам : DIMM1: Kingston (2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM) две платки са общо 4гбХарддиск: 1ТБМисля да си хостя на тази машина и искам да си изкажите мненията относно машината и какво ще стане ако хостя и го ползвам? Сиг. ще му сложа още 1 вентилатор да охлажда, я то колко ще охлажда, но за 5-10лв. толкова...П.С BTW дали има значение битовата система дали 32(86) или 64 

32 битовата ос поддържа 3гб рам докато 64 битовата поддържа терабайт или нещо от сорта беше (говоря за win 7) Ако използваш компютъра да хостваш сървър ще трябва да позабравиш да го използваш защото или на теб ще ти забива или на другите. Било то сърфиране в интернет или ако играеш. Недей да тормозиш така компютъра :D Моите достатъчно са страдали, не биха искали да разберат, че някой тормози техни събратя :D Ако ще играеш с приятели мисля, че няма голям проблем защото да речем ще го пуснеш за 2/3/4 часа и ще го спреш. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно.. В сървъра главно играят около 15-25 човека.. Значи ще го спирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наблюдавам темите ти в последно време, и всяко твое второ мнение е свързано с хостване. Един съвет и от мен - ако толкова ти се хоства и имаш втора машина която не ползваш, вземи си я стегни, качи една хубава сървърна ОС, и си играй игрите спокойно на десктопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един, но е стар..Много стар

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стар,стар колко да е стар ? Дай му характеристиките да видим колко е стар. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с мене ''акран''  :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.